Skocz do zawartości

Witam!


Volter

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jestem Szymon, mam 30 lat.

Lotnictwo interesuje mnie od małego chłopca, kiedy się dowiedziałem że ważąca kilkadziesiąt ton maszyna może latać lekko jak ptak. Wydawało mi się to na tyle niesamowite, że ten temat już mi nie dał spokoju.

Od 6 lat jestem skoczkiem spadochronowym a od ponad roku pilotem szybowcowym. Modelami zdalnie sterowanymi zacząłem latać 2 lata temu. 

Pierwszy mój model to dwukanałowy samolot który leciał w górę po zwiększeniu ciągu a skręcał na zasadzie różnicy ciągu w dwóch silnikach. Po opanowaniu drążków i w końcu rozbiciu modelu kupiłem 3 kanałowy motoszybowiec Nine Eagles Sky500 którym latam do teraz.

A że w miarę jedzenia apetyt rośnie to planuję na kolejny sezon już latać czymś bardziej profesjonalnym.

Mam nadzieję, że pomożecie mi w pierwszych krokach prawdziwego latania i wyprowadzicie z błędów które bym bez Was mógł popełnić.

Tak więc witam i pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.