Skocz do zawartości

Dzień dobry!


Adam_C

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

 

Witam wszystkich latających. Mam na imię Adam. Generalnie pochodzę i mieszkam w Woźnikach w woj. Śląskim, często przebywam również w Bytomiu, Katowicach, Rudzie Śląskiej oraz Nowym Sączu. Z tego powodu postanowiłem to wypośrodkować i w rubryce miasto wpisałem Bytom. Mam 27 lat. z modelarstwem pierwsza styczność miałem ok 15 lat temu. Wtedy to właśnie wraz z kolegą skleiliśmy pierwszego piperka z gotowego zestawu. Model napędzany był malutkim silniczkiem na CO2. Odbył sporo lotów,  wtedy jeszcze nie dysponowaliśmy aparaturą więc model kilkakrotnie nam uciekł. Później działałem już samodzielnie, powstało kilka szybowców między innymi legenda polskiego nieba - "Jaskółka-SM". Na przestrzeni lat pojawiały się różne (s)twory, jednak zawsze najbardziej ciagnęło mnie do budowania modeli drewnianych, dlatego nie używam depronu w swoich konstrukcjach.

 

Czego oczekuję po forum? -  Wymiany doświadczeń przede wszystkim. Wiedzy nigdy za wiele, więc bardzo chętnie skorzystam z zasobów wiedzy kolegów modelarzy. Oczywiście jeżeli uznam, że w jakimś temacie mogę coś madrego napisać i tym samym komuś pomóc to to zrobię :) To by byłol chyba na tyle o mnie. Jeżeli ktoś ma jakieś pytania to zapraszam do kontaktu.

 

Pozdrawiam

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.