Skocz do zawartości

Witam.


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Jestem Adrian , lat 19 , mieszkam w Chotomowie od 5 lat. Modelarstwem interesuje się od ok 4 lat. Miałem model auta 1:10 (himoto nascada) brałem udział w zawodach z dobrymi wynikami: pierwszy rok brania udziałów i 3 miejsce w klasie N (zawody rcbrum rallycross) , w drugim roku zająłem 1 miejsce w klasie N, i pierwsze miejsce w rajdzie wakacyjnym też w klasie N. Model sprzedałem ponieważ sklep RcBrum zakończył działalność i jednocześnie zawody (jedyne blisko domu) się skończyły, kolega który jedyny w okolicy miał model też sprzedał i nie miał bym z kim jeździć to sprzedałem ,czego teraz bardzo żałuję :/ Ostatnio próbowałem swoich sił w modelach latających ,ale nie za dobrze wyszło ponieważ trochę źle skleiłem całość i za mało węgla powklejałem i skrzydła były zbyt miękkie przez co model latał jak chciał :/ Kurde ale się rozpisałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.