Skocz do zawartości

Witam


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam na imię Patryk, na forum trafiłem przez google. Z modelarstwem nie miałem do czynienia nigdy. Zaczęło się najpierw od szukania zdalnego helikoptera którego mam (typu tesco:D), potem zacząłem się dowiadywać jak zrobić samemu coś ciekawego. Tak doszedłem do samolotów które teraz chciałbym robić sam.
Nie robiłem jeszcze żadnego, jestem właśnie na samym początku budowy toto-0 którego znalazłem w internecie. Początek budowy mam na myśli gotowy poskładany szablon i kupiony depron, sklejka balsa i silniczki do sterowania lotkami (zapomniałem jak się nazywają).

 

Na pewno z mojej strony pojawi się dużo dziwnych pytań i z góry proszę o wyrozumiałość :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam się z pytaniem dlaczego moje podanie nie zostało jeszcze zaakceptowane ? W regulaminie jest wyraźnie napisane że od założenia tematu podanie jest akceptowane od kilku minut do 48h. W moim przypadku minęło już ponad 70h a akceptacji brak. Czyżby użytkownik taki jak ja miał mniejszą możliwość na dołączenie do grona doświadczonych modelarzy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.