Skocz do zawartości

Czy kochamy ankiety ?


-==PEGAZ==-

Czy kochacie ankiety  

67 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy kochacie ankiety

    • nie cierpie ankiet
      32
    • za dużo ankiet jest ostatnio na tym forum
      38


Rekomendowane odpowiedzi

Napiszę to co napisałem Peterowi na priva - z mojej strony 100% poparcia.

Zgadzam się że forum ma służyć wymianie i zdobywaniu wiedzy i doświadczeń, ale problem tkwi w tym że Ci którzy już "ucierpieli" z rąk Petera nie szukali prawdziwej wiedzy tylko gotowych rozwiązań podetkniętych pod nos. Tego pierwszego mają na forum aż w nadmiarze, ale nie chce im się poszukać. Nie widzę więc celu aby ich siłą zatrzymywać.

 

Argumenty o AH odpowiadają niestety jakością wiekowi autora i stanowią dobry komentarz do całości dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Juz stracilismy. I to bezsensu,tylko dlatego ze pewnej mało tolerancyjnej osobie sie tak podobało.

To moze ja odpowiem tylko jednej osobie w/w.

Powiedz mi kolego co Ty zrobiles w celu naprawy sytuacji ?.

Porownanie mnie kims,to chwyt ponizej pasa,wybaczam, bo nawet tego nie rozumiesz co napisales.

Nie jest to moja mala wojenka,ale rozmyslne dzialanie,poparte przez Adminow i Administracje Forum.Mozesz zapytac.

Ja jestem bardzo tolerancyjny i poruszam sie tylko w zakresie regulaminu,bez osobistych animozji.

Po jednym dniu,popatrz na forum,jest kilka postow,ale na temat.Nawet 13 latka.

Powiem tak,ktos kto zawita na forum, liczy na to ze szybko znajdzie informacje.

Temu to sluzy.Jesli mu sie spodoba,zostanie.

Ale jesli zobaczy 100 postow z jednego dnia,w tym 5 jednej osoby w kilku dzialach i w dodatku o tym samym,to jak myslisz co zrobi ?

Byc moze nie ogarniasz istoty zagadnienia,postrzegajac calosc,forme,a nie tresc.Forme juz zmienilem.Tresc zmienia Hubert i Tomek.Bedzie im latwiej.Bo w dziale elektryki nie bedzie pytan o aparature lub o regler.

Masz cos przeciw takiej koncepcji,zglos sie do administracji, ze masz inna koncepcje,poczynajac od zbanowania mnie.

Zostaly mi tylko trzy wolne punkty,wiec szansa jest.

 

Edit.

Tam wyzej sa trzy moje pytania-mysli.

Jesli znasz odpowiedz na wszystkie,sceduje ci moderatora,a sam chetnie zostane userem (to zdrowsze)

 

Edit2.

Albo zrobmy ankiete :D

czy slusznie postapilem czy tez nie ?

Czy podoba Ci sie forum z 20 postow na temat czy 100 o niczym.W tym kilka obrazajacych innych uzytkownikow ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm... ciekawie to wygląda, z dnia na dzień dziennie posypało się kilkanaście a może i więcej ostrzeżeń... dobry pomysł, mimo że tutaj jestem krótko to na innych forach sam prowadziłem akcję "żelazna ręka" i efekt był dobry ;)

 

krawacik sam posiadam, jednak w "słusznej sprawie" bo poniosło mnie w słynnym regulatorze 12A :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardzo tolerancyjny i poruszam sie tylko w zakresie regulaminu,bez osobistych animozji.

Tak, moim zdaniem Peter po prostu egzekwuje punkty regulaminu.

A, że nagle się zaczerwieniło?

Dopiero teraz widać, jak bardzo jest lekceważony regulamin, który nie jest tak sobie dla regulaminu, tylko dla zorganizowania tej masy ludzi, aby mogli bezkonfliktowo współistnieć na forum.

Prawdę mówiąc, to nie regulamin jest w tym wszystkim najważniejszy - bo wcześniej go nie było; a jak był, to nie powoływano się na niego i całkiem nieźle wszystko działało.

Jednak ostatnio nagminnie łamane są zasady, które mają na celu ułatwienie korzystania z forum i zdobywanie tej wiedzy, o której wspomniał @krzysiekw

Czy "podciągniemy" to pod netykietę, czy nazwiemy regulaminem, wszystko jedno - po prostu forum PFMRC z założenia nie jest miejscem dla ludzi nieprzystosowanych (może jeszcze niedorosłych?) do współżycia w społeczności modelarskiej.

Ponadto ostrzeżenia nie są dożywotnie, bardzo często są zdejmowane gdy zobaczymy jakąkolwiek poprawę, tak więc nie ma co lamentować.

Być może taka mała lekcja kultury wyjdzie tym młodym ludziom na dobre.

 

...bezesensownie ich banując....

Gratulacje,fajnie ze macie modów i adminów sie sie zabawiacie kosztem innych.

Nie kolekcjonuję korespondencji (zarówno PM, jak i otwarcie na forum), bo miałbym mnóstwo przykładów na bardziej delikatne działania, które przyniosły (a częściej nie) zamierzony efekt wprowadzenia nowego forumowicza do grona bywalców :)

Jednak ostatnio doszedłem do wniosku, że nie ma sensu (albo czasu) kilkukrotnie upominać kogoś, kto nie słucha próśb i tłumaczenia.

Sam zainteresowany byciem tu, na forum mógłby chyba cokolwiek dać od siebie :?

 

 

PS

Myślę, że nie robimy tego bezsensownie i na pewno nie dla zabawy.

Ponadto wierz mi @krzysiek w, ja potrafię się całkiem nieźle bawić w inny sposób i na pewno nie odbywa się to czyimś kosztem.

 

*pogrubienia w cytatach mojego autorstwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mówić to tak jak dotąd być nie może. Faktycznie, zaczerwieniło się ostatnio. Pamiętam jak wchodziło się na forum, i było co czytać, w spaliniakach, czy nawet od czasu do czasu w elektrykach, od pewnego czasu nawet giełdy nie ma co przeglądać bo oprócz tego że ciągle trafiają się zapytania o kupno ogólnie dostępnych przedmiotów i tak się trzeba cieszyć jak są opisane tak jak trzeba. :evil:

 

Nie ukrywam że czytam praktycznie tylko i wyłącznie zakładki tematyczne, dlatego też aż nieprzyjemnie mi się robi jak czerwony odpowiada czerwonemu, dadzą sobie po "pomógł", wszystko kolorowe i robi się bardzo przyjemnie i przejrzyście. Dobrze z kimś porozmawiać na temat nawet jeśli ma zupełnie inne zdanie, wiedza zawarta na forum jest spora, kto chce znajdzie wszystko, dlatego Krzysiu uważam Twoje argumenty za mało znaczące.

 

Co ciekawe to nawet nie jest tak bardzo źle z pisownią w tych postach, co nie zmienia faktu że czyta się to nieprzyjemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje,fajnie ze macie modów i adminów sie sie zabawiacie kosztem innych.

Hehehehe ... dobre ... już ja widzę, jak ONI wszyscy kulają się ze śmiechu stawiając czerwone medale dla forowiczów.

Hitler jak wywoław 2ga woja to tez chciał dobrze.

Ja widzę, że coś często powołujesz się na w/w osobnika. Mam nadzieję, że Twoim drugim hobby nie jest tatuowanie sobie na ciele swastyk. To jest jakiś Twój idol ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek, też kiedyś tak myślałem, miałem dużo cierpliwości dla jednego takiego adepta modelarstwa, spędzałem długie godziny na "modelarskim niańczeniu" go tylko po to, żeby za to wszystko potem publicznie zbluzgał mnie na forum. Morał z tej bajki jest taki: Jak będzie na prawdę chciał to żadni admini, moderatorzy go nie powstrzymają. Ale jak będzie to tylko kolejny rozwydrzony dzieciak to tylko oddadzą mu przysługę. A nam wszystkim tym bardziej.

 

 

Drugi raz wspominasz Hitlera tam gdzie ni jak to nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich mlodych "modelarzy". Ja tez jestem zielony w dziedzinie modeli RC mimo, iz mam ponad 30 lat. Budowalem modele szkutnicze budowalem modele na uwiezi, swobodnie latajace, zaczynalem jak wielu od szybowcow swobodnie latajacych a milosc do wszelkich form modelarstwa zaszczepil mi ojciec wiele lat temu wiec jakies doswiadczenie modelarskie mam. Dalej jednak zadaje pytania i dalej wiem niezbyt wiele ale pytania te zadaje gdy mam jakis problem ktorego nie moge przeskoczyc, problem ktory pojawil sie w trakcie dzialania w trakcie pracy. Chodzi o to, ze aby zadac sensowne pytanie techniczne nie tylko z dziedziny modelarstwa trzeba miec jakies doswiadczenie. Jezeli wiemy juz cokolwiek mamy podstawy wtedy wiemy jak zadac pytanie i o co tak naprawde chcemy spytac. Ale zeby cos wiedziec trzeba najpierw czytac potem dalej czytac a potem postarac sie zrobic pierwszy krok i gdy napotka sie przeszkode to wtedy sensowne pytanie przyjdzie samo. Gdyby taki mlody adept modelarstwa najpierw poszedl do sklepu modelarskiego i kupil zestaw ala jaskolka, zbudowal go, poczytal troche podstaw o teorii lotu by wogole wiedziec jak go z reki wystartowac i wytrymowac aby dobrze latal. Wtedy zdal by sobie sprawe, ze pytanie typu czy model spitfire z silnikiem 7,5 cm jako pierwszy model rc bedzie ok jest kompletnie pozbawione sensu i ze jeszcze daleko mu do latania takim modelem. Wydaje mi sie ci nasi nastolatkowie wychowani na komputerach reklamach i tv sa ofiarami wychowania w spoleczenstwie konsumpcyjnym. OOO to fajnie wyglada w tv, ale czad ja tez tak chce, wejde na net zapytam gdzie to kupic i jak sie tym steruje, dostane kase od taty i jazda jestem modelarzem. To nie tak panowie w ten sposob nie da rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.