Skocz do zawartości

Powitanie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam na imię Dawid. Modelarstwo zaciekawiło mnie, gdy podczas pobytu u rodziny w górach wybraliśmy się na lotnisko, na którym Panowie modelarze latali swoimi pięknymi samolotami. W tamtym czasie chodziłem jeszcze do gimnazjum, więc nie miałem funduszy na rozpoczęcie przygody z modelarstwem. Na kilka lat zapomniałem o tym hobby, lecz jakiś tydzień temu natrafiłem na filmik, który mi o tym przypomniał i postanowiłem, że w końcu zrealizuję dziecięce marzenie :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam na imię Dawid. Modelarstwo zaciekawiło mnie, gdy podczas pobytu u rodziny w górach wybraliśmy się na lotnisko, na którym Panowie modelarze latali swoimi pięknymi samolotami. W tamtym czasie chodziłem jeszcze do gimnazjum, więc nie miałem funduszy na rozpoczęcie przygody z modelarstwem. Na kilka lat zapomniałem o tym hobby, lecz jakiś tydzień temu natrafiłem na filmik, który mi o tym przypomniał i postanowiłem, że w końcu zrealizuję dziecięce marzenie :) W przeszłości sklejałem plastikowe modele, ale chciałbym rozpocząć przygodę z lotniczym modelarstwem RC. Na forum chciałbym uzyskać informacje na temat wyposażenia, które będę potrzebował oraz mam kilka pytań dotyczących samej budowy. Myślę, że z pomocą bardziej doświadczonych modelarzy w miarę sprawnie wejdę w świat RC i wciągnę się na długie lata.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.