Skocz do zawartości

Początkowy


kuba91

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze (jeżeli silnik wcześniej nie był odpalany przez ok 1,5h) to należy zassać paliwo czy parę razy obróć śmigłem z otwarta przepustnica. Następnie załóż klips i próbuj odpalić silnik. ty masz silnik z szarparka (czyli linka) jeżeli nie to silnik odpalasz palcem albo najlepiej jakimś patyczkiem zęby ci paluchów nie pocięło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze (jeżeli silnik wcześniej nie był odpalany przez ok 1,5h) to należy zassać paliwo czy parę razy obróć śmigłem z otwarta przepustnica. Następnie załóż klips i próbuj odpalić silnik. ty masz silnik z szarparka (czyli linka) jeżeli nie to silnik odpalasz palcem albo najlepiej jakimś patyczkiem zęby ci paluchów nie pocięło.

 

Już jeden wątek był gdzie wypowiadali się znawcy modeli lotniczych na temat silników samochodowych.

 

Powiedz mi chłopaku po co Ty gadasz w ogóle o jakimś śmigle, patyczkach i pociętych palcach!!?? Co się z wami dzieje??

 

co to za tytul ?

O czym on mowi lub informuje ?.

 

Wcześniej był taki tytuł? Nie widać aby był zmieniany a teraz jest "początkowy" - jednym słowem też tragedia więc jeśli ktoś zmieniał tytuł to nadal ewidentnie nie użył głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo kasowanie takich kwiatków to za mało :evil:

Na razie przyjmuję metodę, że blokuję wątek i za jakiś czas skasuję.

Może podziała to trochę jak przykład dla innych.

 

I moja wielka prośba: piszcie tytuły tak, żebyście mogli korzystając z wyszukiwarki znaleźć je za kilka miesięcy.

Unikniemy powtarzających się dyskusji na podstawowe tematy i kręcenia się wokół własnego ogona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.