Skocz do zawartości

Pierwszy model


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam

 

Od nie dawno zacząłem interesowac się modelami. Ponieważ jest fanem tuningu chciałem spróbowac w tej dziedzinie. Chciałbym kupic jakiś model samochodu z silikiem spalinowym lub elektrycznym tani, lecz podatnym na tuning z w miarę dostępnymi częściami. Mogą byc używki, chciałbym na początek dorwac nawet coś do remontu. Np. że trzeba dokupic jakąś częśc żeby chodził lecz może byc sprawny np. bez nadwozia. Albo całkowicie sprawny za małą kase. Ja nie znam tych wszystkich oznaczeń, prosiłbym o linki z autami, i ewentulanie koszty jakie wyszły by za naprawę.

 

Prosiłbym też o linki do dobrych sklepów z tanimi częściami. Jak się "wprawię" to kupie coś lepszego. Teraz chce kupic coś taniego żeby zobaczyc o co kaman ;)

 

Z góry wielkie dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytul jak i tresc postu jest tak enigmatyczna (niejasna) i malo precyzyjna , ze pozostala mi tylko jedna opcja , rozjasnienie sytuacji w postaci 2 pkt.Zanim napiszesz post o niczym,sprecyzuj dokladnie czego nie wiesz ?Albo jeszcze lepiej , najpierw poczytaj (czego nie wiesz lub co szukasz ?) ,a potem pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.