Skocz do zawartości

Elektronika w modelu czyli: "z czym to się je?"


mlody25

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA !! Minimalne zamówienie 5 arkuszy. Jest to związane z bezpieczeństwem przesyłki. Ostatnio klient zamówił 2 arkusze i paczka dotarła do klienta uszkodzona. Przy 5 sztukach paczka jest w mirę sztywna co zapewnia bezpieczeństwo w transporcie troche mnie to wyniesie... ale te 5 arkuszy wystarczy na model nie??? aha a jakichś listewek sosnowych czy balsowych nie bede potrezbowal???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Twoje pieniadze i Twoje pomysly.

Ja na poczatku przedstawilem Ci droge i jesli punkt po punkcie bedziesz realizowal kolejne ,masz duze szanse latac.To tyle w temacie zmian.

Aparatura,bo tak brzmi w miare poprawna nazwa,albo nadajnik . na Twoim miejscu kupilbym

raczej z tych ,,normalnych'' czyli nie zabawek.Nie wiem czemu sie upierasz na ten komputer

(pewnie o FMS chodzi) ale moze i masz racje.Taniej wyjdzie pozostanie na tym etapie-gierek-symulatorow.

Powinienes zaczac raczej od budowy modelu,ale o tym juz pisalem,wiec dalsze zmiany to juz raczej na wlasna reke,a raczej nic dobrego z tych zmian nie wyjdzie :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.