Skocz do zawartości

problem z regulatorem 45A


GRZEGORZ KIELSA

Rekomendowane odpowiedzi

panowie licze na jakakolwiek pomoc!

mam, regla Atlas Black 45A opto nowka z pudelka!

fabrycznie jest zaprogramowany na 3 cele a gdy podlaczam go do 2(tylko taki aku posiadam)brak jakiejkolwiek reakcji.nic nie dziala(serwa ,odbiornik nie reaguja)czy problemem moze byc za maly prad i czy do ew. przeprogramowania musze uzyc 3 celowego aku?czy moze jest jakis inny problem o ktorym nie mam pojecia:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by wystarczyło przeprogramować go na 2-cele. Powinieneś mieć w instrukcji parametry i opis do programowania.

Nie znam tego regulatora, ale większość regulatorów można programować poprzez nadajnik aparatury.

Jeżeli jest ustawiony na 3-cele to nie będzie działał (chociaż serwa powinny działać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem może być wersja Atlas Black 45 Amp OPTO.

Ze wskazaniem na słowo "opto" :D

Wtedy nie masz BECa w regulatorze i żeby cokolwiek działało musisz dać zasilanie odbiornika z jakiegoś zewnętrznego źródła.

 

PS

Jeżeli zgadłem, to daj sobie czewony punkt za mało konkretne pytanie :wink:

A jeżeli nie zgadłem, to masz zepsuty regulator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.