Skocz do zawartości

Dygresja na temat ogolnej kultury konwersacji w przykladach


remzibi

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo nie polecam zapoznanie sie z "oferta" jednego goscia (tu chyba znanego - z ostrzezen) na forum helikopterowym w ktorym mam zaszczyt sie udzielac , nalezy przeczytac do konca caly watek - mozna sie posmiac . Jesli juz ktos to zacznie czytac polecam ocenie poziom merytoryczny oferenta - o reszcie nie wspomne - szkoda slow .

http://www.epheli.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=8511&postdays=0&postorder=asc&start=0

 

tu drugi watek - ten nalezy czytac od konca - tez smiesznie .

http://www.epheli.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=7996&postdays=0&postorder=asc&start=60

 

Cel - tego postu - pokazanie indolencji oraz kompletnym braku wiedzy i umiejetnosci jakiejkolwiek merytorycznej dyskusji , jako potencjalni nabywcy - czujcie sie ostrzezeni .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

humm, nie bardzo dobrze widziane są czyste wycieczki osobiste a zwłaszcza bezpośredniego konkurenta na niszowym rynku.

To włąśnie rynek zdecyduje i zferyfikuje oferowany produkt - i niech tak pozostanie.

 

 

 

P.S.

moderator powinien "ciąchnąć" temat i mama nadzieję, że to zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nalezy przeczytac do konca caly watek - mozna sie posmiac ...

tu drugi watek - ten nalezy czytac od konca - tez smiesznie .

A co w nich takiego śmiesznego :shock: Możesz to rozwinąć.

 

PS. Za tekst w takim stylu wg mnie nie tylko post ale również autor powinien zostać usunięty z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosyć dobrze znamy temat kontrolera i jego twórcy.

U nas tematy o kontrolerze i kłótnie z tym związane powędrowały do ArchiwumX

Remzibi, Twój wątek niedługo poleci w to samo miejsce, poczekam tylko, żebyś przeczytał moje wyjaśnienie.

 

I to chyba tyle w temacie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja na chwile otworze ten temat,gdyz sprawa posrednio dotyczy mnie.

Remzibi-nie mam absolutnie nic do Ciebie,ale za tytul jestem zmuszony Cie nagrodzic.Symbolicznie,a to tylko dlatego,bo niestety masz racje (posrednio).

Jak by nie bylo,sprawiedliwosc musi byc.OK,nie masz chyba zalu.

 

Pawel 244 zrujnowal calkowicie moj temat-prezentacje kontrolera lipo.

 

Wykazalem sie wrecz anielska cierpliwoscia.O malo nie zrezygnowalem z tego Forum.Teraz widze ze bylby to blad.

http://pfmrc.eu/viewtopic.php?t=5309

Teraz widzimy tez,ze bledem bylo tak dlugie tolerowanie tej sytuacji.

W obecnych warunkach na forum,dostalby bana po drugim poscie.

Jaki by on nie byl,nikt go tu nie obrazal,a kim jest w rzeczywistosci,pokazal na innym forum.

Tam go ocenili,chcialoby sie napisac ,,prawidlowo'' , ale trzymajac reson, napisze ze poznali sie na nim.

No coz,forum to zbior ludzi i czasem trafi sie ekscentryk-konstruktor, czytaj inteligentny

biznesmen.

Dobrym posunieciem byloby,gdybys sam wyedytowal tytul na bardziej liberalny.Moze wowczas zostanie , jako przestroga dla innych.Bardzo by mi zalezalo bys sam to zrobil ,nie nakazowo odgornie,ale po przyjacielsku.

 

 

Edit.

Jesli Hubert uzna za sensowne przywrocenie tematu do zycia,prosze umiescic go w stosownym dziale,jako np. zamkniety lub poczekac na decyzje Remzibiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrym posunieciem byloby,gdybys sam wyedytowal tytul na bardziej liberalny.Moze wowczas zostanie , jako przestroga dla innych.Bardzo by mi zalezalo bys sam to zrobil ,nie nakazowo odgornie,ale po przyjacielsku.

 

Oczywiscie wyedytowalem - czy tak moze byc ? wiecej chyba ciac nie trzeba ?

- tez zalezy mi zeby ten watek tu pozostal ku przestrodze potomnym , tak tym ekscentrycznym jednostkom jak i mniej ekscentrycznemu ogolowi .

 

Co do anielskiej cierpliwosci , pierwotny tytul mial z nia niejaki zwiazek - widze , ze Panowie to juz przerabiali - wiec rozumiem tez , ze jednak macie zrozuminie dla mnie i naszego biednego forum .

 

Naprawde heli forum do tej pory bylo wrecz wzorcowym internetowym miejscem spolecznosciowym i nie bylo kompletnie przygotowane na taki przypadek , do tej pory patrzymy na to jak na kuriozum z otwartymi ustami i nie bardzo wiadomo co z tym zrobic , w tej chwili doszlo do tego ze facet juz pisze sam ze soba - http://www.epheli.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=9003

 

U nas pelna konsternacja , zero merytorycznego kontaktu .

 

Genaralnie , jako Ci ktorzy dluzej mieliscie z nim przyjemnosc , umiescilem ten post tez aby uzyskac jakies Wasze ustosunkowanie sie do tego "zjawiska" , taka odpowiedz otrzymalem , oczywiscie dziekuje i wiem wszystko .

 

A co w nich takiego śmiesznego :shock: Możesz to rozwinąć.

Tak moge to rozwinac - bo tu rzeczywiscie nie ma nic smiesznego , to jest tragedia mlodego czlowieka - slowo smieszne bylo uzyte jako eufemizm .

 

.

 

Adminie - w razie potrzeby mozna juz bedzie ten watek Xarchiwizowac , wszystko dla mnie staje sie jasne po tym stwierdzeniu -

Teraz widzimy tez,ze bledem bylo tak dlugie tolerowanie tej sytuacji.

W obecnych warunkach na forum,dostalby bana po drugim poscie.

.

 

Czyzbym juz myslal , zeby tu czesciej zagladac ? :) , tu sytuacja nie zaskoczy i nie przerosnie adminow :) . Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Ci za takie podejscie do tematu (ale krawat zdejmiemy-niedlugo :) )

Przez chwile chcialem sie zalogowac do Was,ale obawiam sie kalumni rzucanych przez adwersarza.Ale mam propozycje,mozesz pokazac ten link

http://pfmrc.eu/viewtopic.php?t=5309

i przedstawic sytuacje kolegom,jak sprawy sie mialy.

Po pierwsze , aby cos sprzedac,trzeba to zaprezentowac.I nie bylo tu ani odrobiny marketingu,a sam projekt mial szanse stac sie wzorcowym , temat - jak przebiega edycja projektu.No i pojawil sie nasz kolega.Jego wypowiedzi sa wyciete,ale byly w podobnym tonie.

I masz racje, to tragedia mlodego czlowieka.Choc ja bym widzial inny aspekt,wymierny ,ktory nim kieruje.

Dobrze by sie stalo , naswietliloby cala sprawe u Was , gdyby Wasza spolecznosc zapoznala sie z w/w faktami.

Prawda jest tez , ze zostal zbanowany i to nawet nie przeze mnie . Ja chcialem nawet ustapic , czyli odejsc (na szczescie Tomek mnie przekonal). Cale szczescie ze tak sie nie stalo.

I tu , moge powiedziec z perspektywy czasu , ze rozumiem Wasza bezradnosc/zaskoczenie ta sytuacja (u Nas bylo podobnie) , ale ban/wykluczenie spowodowalo skuteczna naprawe tej sytucji.

Czasem tak trzeba.

A swoja droga , juz niewiele for pozostalo naszemu koledze do wyboru , moze w koncu odnajdzie sie na jakims. Zycze mu tego.

 

Taki temat jest potrzebny , jako przestroga , tak przestroga , ze tolerancja takiego stanu rzeczy znaczaco obnizy poziom kazdego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.