Skocz do zawartości

Arcticglow


ralfbo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja uzywam 10% 19 syntetyku na 4 takcie.Dziala bardzo dorze obroty stabilne i niegasnie.

Co do 2 taktu to probowalem odpalic go na paliwie 1% nitro i powiem szczeze ze niepolecam.

 

Co do jakosci paliw to za tę cene pierwsza klasa .Zadnych nagarów na silniku niezalepia zaworów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę za kolegą, latam na A10/19TLRD w os 91 4-t. Paliwo ok, obroty stabilne, nic się nie zakleja. Ściągałem na początku eksploatacji, dla pewności pokrywę zaworów, czyściutko, żadnej dziwnej mazi tam nie znalazłem, olej płynny a silnik pracował już na tym paliwie dobre 2 godziny.

Jednym słowem polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też dorzucę parę gr. Paliwo na oleju TlRD moim zdaniem jest najlepsze dla 4 suwów. Kiedyś juz tu była dyskusja na ten temat, ja broniłem, inni koledzy atakowali. W swoich 4suwach na poczatku stosowałem contesta. Po wlaniu Arcticglowa już na samym poczatku było widać poprawę- wolne obroty super stabilne i niższe. Wysokie obroty w Saito 91 wyższe o około 500 obr. I apetyt silnika na to paliwo jest mniejszy.

Ja mam dobrze, bo znam producenta i na zamówienie do mojego nowego modelu - Funtana s90 i Saito 125- zrobili mi na zamówienie A2019TLRD. Po prostu rewelacja!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.