arczi Posted April 13, 2008 Posted April 13, 2008 witam mam problem z zaprogramowaniem LM406FB czy ktos ma instrukcje
Ptyszoni Posted July 3, 2008 Posted July 3, 2008 pozycja neutralna kliknij setup - zapiszczy raz jazda do przody pociągnij do siebie rączkę i kliknij - zapiszczy 2 razy jazda do tyłu odepchnij rączkę i kliknij setup - zapiszczy 3 razy i można jechać , mam taki sam w moim bonzerze :rotfl:
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.