Skocz do zawartości

Jaki silnik do Proxima II RCH


Oko 007

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej kupić lżejszy silnik i wsadzić większy pakiet, który wystarczy na znacznie dłuższe loty niż pakować takiego potwora do lekkiego modelu. Słuchaj się Wojtka bo chłop wie co pisze bo pisze z praktyki i doświadczenia.

Za zaoszczędzoną kasę lepiej kupić dodatkowy pakiet. 

Silniki RAY 3542, 3548, czy SK3 3858 840kv to i tak dla tego modelu aż za wiele. Ponadto po co Ci silnik do modelu o wadze 4kg bo ten silnik (MEGA) pociągnie bez problemów i taki model.

 

PS

To co piszą sprzedawcy trzeba brać z pewną rezerwą. Chcą sprzedać to co jest najdroższe i się nie dziwię, ale modelarz nie musi wcale iści za namową sprzedawcy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Konradzie że Wojtek to dobry modelarz z głową i praktyką bo śledzę jego i twoje posty też :) a co do megi to producent tego modelu taki poleca, wiec dlatego się nad nim zastanawiam :) a z racji tego że był by to już 3 mój silnik w tym modelu to chciał bym żeby był ostatnim :) Bardzo wam jeszcze raz wszystkim dziękuję za wszelakie podpowiedzi bo modelarz ze mnie kiepski. A zasadę mam taką że mądrzejszego od siebie zawsze posłucham :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nadszedł czas na ulotnienie proximy. Zamówiłem 2 silniki pierwszy to turnigy SK3 840 kv a drugi też turnigy tylko że 35-48 900 kv . Po chwili namysłu i przymiarek silników wybór padł na sk3 z racji tego że  było go znacznie łatwiej zamontować a wagowo wychodził tylko 10 g więcej. Podczas pomiarów przy śmigle 13-7 wyniki były następujące 

Pakiet 3s= 28A 300 W 

Pakiet 4s=40A 530 W 

Pod spodem kilka zdjęć modelu :) 

post-16744-0-63279300-1426613762_thumb.jpg

post-16744-0-02855500-1426613838_thumb.jpg

post-16744-0-89015700-1426613932_thumb.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.