Skocz do zawartości

Satelitarna Mapa Polski- szukam Link


Janeczek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam pytanie ...czy ma ktos link do satelitarnej mapy Polski ? Kiedys na Forum byl taki Link do Mapy (byla swietna!)ale teraz nie potrafie tego znalezc -Probowalem z Google ale niestety nie idzie "zejsc" nisko - Prosilbym -jezeli ktos ma jeszcze ten Link-

o podanie mi go -z gory dziekuje ... :*

Pozdrawiam Janek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje WAM Wszystkim za tak szybka reakcje !!!

Chodzilo mi o gov.pl (ktory juz byl kiedys na forum ale go nie znalazlem-moze jest juz wymazany?)

Robraf +Ladziak...dzieki ..... Ladziak -czytasz w moich myslach to byl ten LINK :* ...Masz ladna pilotke ,tez taka juz raz kupowalem ale nie bylo mi tak ladnie jak Tobie wiec to zarzucilem- (no musze Ci sie jakos przychlibic !)

JESZCZE RAZ WSZYSTKIM DUZE DZIEKI -Wasze linki na pewno sie przydadza ...

Pozdrowienia Janek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz ladna pilotke ,tez taka juz raz kupowalem ale nie bylo mi tak ladnie jak Tobie wiec to zarzucilem

To prezent ślubny! Dostaliśmy z żoną po pilotce od naszych dobrych znajomych. Wypróbowaliśmy je już na weselu krojąc w nich tort - śmiesznie było :D

 

 

PS. Dziękuję za plusika!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.