Skocz do zawartości

MTA-4,instrukcja po polsku


Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie mam tej instrukcji , ale zastanawiam się nad kupieniem tego modelu , wiem że to nie o tym temat ale nie chce tworzyć nowego tematu o mta-4 i dlatego pytam się tutaj , a wieć czy mógłbyś powiedzieć jak się tym autkiem jezdzi? Chodzi mi czy dobrze przyspiesza jest dosyć szybki i czy ogólnie jest , to po prostu fajny model?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

No na to pytanko jest mnustwo odpowiedzi na youtube pozna zobaczyc jak jest zbudowany i ile wytrzymuje. Mam to autko i jestem pelen podziwu ile wytrzymuje i jak jezdzi.

Czasami brakuje trzeciego biegu :) ale i bez niego jest super zabawa.

Scigalem sie z SAVAGE XL jak dobrze pamietam i na wywijasach na torze terenowym wyprzedzic mogl tylko na prostych (zanim nie zmienilem zebatek zwiekszajac predkosc maksymalna a zmniejszajac niestety przyspieszenie)

Odnosnie instrukcji jesli jeszcze potrzebna to moge poszukac w papierach (pewnie mam) i albo podeslac, ewentualnie przetlumaczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mta - 4 to model naprwadę świetny miałem go parę miesiecy temu, ale pamiętam jego zalety.

+

- wielkość(dla niektórych minus)

- wytrzymałość

- dostępność części na rojnie maja chyba wszystko do niego

- wsteczny ( do bashu sie przydaje)

- bardzo dobra cena i jakość wykonania

model jak każdy ma także swoje minusy...

- paliwożerny

- badziewna "osłona silnika" chyba drut 3mm

- bardzo cieżkie koła w standardzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.