Skocz do zawartości

Witam


Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie Witam!

 

Nazywam się Jacek Kurzątkowski. Moje zainteresowanie RC związane jest z lataniem w pełnym tego słowa znaczeniu. Za sterami różnych samolotów i szybowców spędziłem 800 godzin, latam też na paralotniach swobodnie i z napędem, z nóg i z kół. Oczywiście posiadam wszelkie "papierowe" uprawnienia. Teraz szykuję się do egzaminów VLOS, a wkrótce potem do BVLOS. Nie mniej pierwszy kontakt z RC obudził kolejną pasję.

 

W miarę nabywania umiejętności (symulator i kilkadziesiąt już godzin na wirnikowcach i motoszybowcach) apetyt rośnie. Interesują mnie modele coraz większe i szybsze, a kamery o większej rozdzielczości i bardziej stabilne w locie.

 

Nie mniej napotykam pewne trudności i wolę przedyskutować je z osobami znacznie bardziej doświadczonymi ode mnie, niż wyważać otwarte drzwi. Dlatego chcę do Was przyłączyć.

 

Pozdrawiam,

 

Jacek Kurzątkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.