Skocz do zawartości

www.modelpartner.ig.pl


Kretobójca

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy ceny są atrakcyjne, bo zbyt krótko się zajmuję modelarstwem, ale za to obsługa rewelacyjna!

Po zamówieniu towaru od razu otrzymuję maila.

Na bieżąco jestem informowany, co się dzieje z zamówieniem.

W porównaniu z innymi sklepami, gdzie nie raczą nawet odebrać telefonu czy odpowiedzieć na maila, to jestem po prostu mile zaskoczony.

No i osobiście, to nie spotkałem się jeszcze z tak bogatą ofertą dwupłatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję, mieszkam niedaleko od sklepu i znam dobrze Pana Leszka, jest to osoba bardzo kompetentna i solidna. Pomagał mi ze startem w modelarstwo.

Naprawdę polecam ten sklep.

Pan Leszek specjalizuje się w dużych szybowcach i silnikach benzynowych, jeżeli ktoś szuka takich rzeczy to tylko do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak kilka lat temu pierwszy raz pojawiłem się w sklepie pana Leszka - byłem całkowicie zielony w temacie modelarstwo RC. Mógł mi wtedy wepchnąć każdy towar, każdy model czy radio. Po godzinie rozmowy i oglądania wyszedłem z pustymi rękami, miałme czas na przemyślenia i poważne podejście do tematu...

Zawsze z przyjemnością wracam do tego sklepu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.