Skocz do zawartości

Sklepy polskie i konkurencja z Dalekiego Wschodu


mieczotronix

Rekomendowane odpowiedzi

23.04 złożyłem 2 zamówienia

- na Tajwanie (helikraft)

- w Lublinie (RC Skorpion)

Oba z przesyłką kurierską. Za obie zapłaciłem tego samego dnia z góry, Tajwańcom PayPalem, a Lublińcom przelewem przez mTransfer. I co?

Dziś 28.04

przyszła paczka z....

Tajwanu !

W sklepie z lublina status zamówienia nie zmienił się od złożenia zamówienia ... cały czas jest "przyjęte" - nikt też nie raczył się skontaktować i powiedzieć co się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat na RC Scorpion złego słowa nie powiem bo mi paczke wyslali od razu i byla po na 3 dzien u mnie. malutki minusik bo siem nie dogadalismy dokladnie ale to moj problem bo sam zakrecilem. kontakt telefoniczny tez b. dobry mialem z nimi.

 

ps

dzis zamowilem na Tajwanie silniki i reglery - ciekawe kiedy przyjda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat ze strony skorpiona :

:)

No toś mnie zabił!

 

Rzeczywiście nieźle ukryli tą informację!

Raz że jest tylko na głównej stronie (ja akurat tym razem wszedłem na stronę przez link do produktu).

Dwa, że na dole i trzeba przewinąć sporo żeby ten tekst zobaczyć? Czego ja mam tam niby szukać.

Trzy, że szkoda, że nie dali takiej informacji na stronach z koszykiem zakupu / płatności.

Cztery, nawet w mailu z potwierdzeniem zakupu jest napisane "wysyłka po otrzymaniu płatności" a nie "po powrocie z urlopu" (k...wsko długiego urlopu).

 

Nieładnie, można podejrzewać że sklep nie chciał żeby klienci ten tekst zobaczyli i poszliby do konkurencji, a tak to kasa poszła i niech kwiczą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tam robię zakupu i jestem bardzo zadowolony. Natomiast fakt, że przygrali sobie trochę z umieszczeniem informacji o przerwie na dole głównej strony. Też praktycznie nigdy tam nie rolkuję. Takie info powinno być na samej górze, widoczne od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.