Jump to content

Wojtek

Modelarz
 • Content Count

  112
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Wojtek

 • Birthday 10/27/1974

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Słupsk
 • Imię
  Wojtek

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziękuję uprzejmie. 👍
 2. Cześć, Koledzy, szukam w internecie instrukcji montażowej modelu Extrim firmy ARTEX. Linki sklepów powygasały, nie mogę niczego się doszukać. Może któryś z Was posiada na dysku i byłby tak uprzejmy żeby udostępnić. Pozdrawiam Wojtek
 3. Powinni pomóc tutaj: http://www.modelemax.pl Ja korzystałem i jestem zadowolony.
 4. Nie kupuj tych gogli. Pomijając rozdzielczość (da się latać przy niej, choć to trochę mało), to mają one nieprzyjemny i niebezpieczny efekt bluescreen. O ile w normalnych goglach przez śnieżący obraz coś jeszcze będziesz widział, to tutaj wejdzie ci niebieskie tło i jest po zabawie. Bardzo niefajny temat. Latam na FatShark-ach a dodatkowo do podglądu mam mały monitorek. W monitorku zdarza się bluescreen a FatShark-i cały czas pracują, nawet jak obraz lekko zaśnieży to dalej mogę lecieć a w tym samym czasie monitorek jest niebieski. Dozbieraj do czegoś lepszego i uzmysłów sobie, że wysyłasz w powietrze sporo pieniędzy które łatwo możesz stracić, o poważniejszych konsekwencjach nie wspominając.
 5. No, nie dość, że u nas na lotnisku można być szybko przelecianym, to jeszcze i zerżniętym...
 6. No, nie dość, że u nas na lotnisku można być szybko przelecianym, to jeszcze i zerżniętym...
 7. A po co płacić niemcom, skoro mamy polski, porównywalny, intensywnie rozwijany produkt od RC Concept - easyCSDU (do tego tańszy)? http://wiki.rcconcept.pl/doku.php?id=produkty_rcc:moduly_elektroniczne Nie warto chociażby z tego powodu: http://heli.waldorf.pl/viewtopic.php?t=7389 Zachęcam do wnikliwego zapoznania się z tematem. Ja to z jednym kolegą też przerabiałem i nie polecam. Za to polecam MK. Mam, latam i naprawdę nie ma z tym problemu żadnego.
 8. W DX7 pełna zmiana trybu MODE nie jest możliwa. Można na siłę poprzekładać drążki, sprężynki, ale to nie będzie pełna zmiana. Wyłącznie ingerencja serwisu i przeprogramowanie radia pomoże. Przerabiałem ten temat na nadajniku kolegi. Skończyło się na szukaniu w internecie i wymianie maili z Horizonhobby. Odpowiedź była bardzo jednoznaczna i potwierdzona wielogodzinnym czesaniu internetu. Zachęcam do zapoznania się z: http://www.mugi.co.uk/tutorials_dx7_modechange.php szczególnie pod koniec "bad news" Jeśli nie będzie przeszkadzało, to można zmieniać ale mnie denerwowało takie "oszukane" zmienianie.
 9. Fakt.To może inaczej. Pewny nie jestem, ale może Janeczek szuka w tym profilu pozycji "wiek". No nie znajdzie. @Janeczek tam jest tak: wejdź do swojego profilu - masz go na górze strony pod napisem Polskie Forum Modelarskie. Przewiń stronę w dół i uzupełnij datę urodzenia. Wciśnij guzik "wyślij" i po bólu. Jeśli coś jest nie tak z Twoim profilem i nie dasz rady, to liczę że wtedy Marcin na pewno nie odmówi pomocy.
 10. Miałem tak, dokładnie w tym samym modelu. Korygowałem mechanicznie popychaczami, bez ruszania elektroniki, stara szkoła;-) Właściwie to nie wiem skąd ta rozbieżność się bierze bo swojego Coptra składałem z instrukcją Aligna.
 11. A ja w obronie Janeczka. Dostał Janeczek dwa punkty i krawat wisi... I tak w kwestii formalnej - Kolega @meteor nie za bardzo się zapędził z tymi punktami? Wyraźnie Janeczek napisał, wprawdzie do Sławka, ale sens ten sam: Dlaczego nikt z zielonych mu nie pomoże tylko zaczyna się walenie punktami. Według mnie - niepotrzebnie. Człowiek ojcem Twoim mógłby być i wcale nie musi potrafić biegle obsługiwać komputer. Marcin - fajny z Ciebie chłop ale w tym przypadku chyba pojechałeś za mocno. Weź trochę poprawkę na człowieka i mu pomóż. Wystarczy odrobina dobrej woli zamiast drapania się.
 12. Wiesz co, na 100% to pewien nie jestem, ale ta spodnia część może być identyczna jak ze SPEKTRUM DX7. Warto zerknąć, bo poszerzy Ci to pole możliwości zakupu.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.