Jump to content

Luki17

Modelarz
 • Content Count

  133
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Luki17

 • Birthday 07/17/1982

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Pułtusk
 • Imię
  Łukasz

Contact Methods

 • GG
  4165728
 1. Cześć. Ja zrobiłem takiego Wicherka, z lotkami bez zmiany profilu. Model wyszedł mi bardzo ciężki 3.3kg z paliwem. Silnik jaki miałem to ASP 38 2T. ze śmigłem 11/6. Model startował z opuszczonymi lotkami. Co do właściwości lotu i reakcji na lotki, to latał świetnie, dla mnie lepiej jak kupny Piperek 1.7m. P.S. Popychacze do SW i SK zrób na sztywno. Ja tego nie zrobiłem i niestety rozbiłem Wicherka. Serwa zastosuj z metalowymi trybami. To jest model spalinowy. Drgania itp. Na lotkach miałem Turnigy MG90, na SW i SK Corona 939MG Digital.
 2. Witam. Co należy zrobić ze ŚĆ, kiedy do poprawnego prostoliniowego lotu muszę mieć uniesiony lekko do góry ster wysokości. Należy dodać ciężaru na dziób, czy ująć? Dzięki.
 3. Sławku, przewidujesz zrobić jakąś maskę do Edka 1100?
 4. [*] Anielski Orszak niech Twą duszę przyjmie...
 5. Sławku. Miejmy nadzieję, że poprawny SC i mocniejszy silnik rozwiążą problem. P.S. Edek poszedł do wycięcia na Konstruktorską W sumie to można we własnym zakresie zrobić nowy ster wysokości z przeciwwagą.
 6. Sławku, a jak będzie wyglądała owiewka silnika. Czy to każdy ma zrobić na własną rękę, czy będzie jakaś gotowa do kupienia?
 7. Cześć. Tak przyjeżdżają. W soboty na pewno, jeśli jest dobra pogoda. Mniej więcej po godz. 13tej zaczynają się zjeżdżać, koledzy latający gigantami itp. Pozdrawiam
 8. Marku byłeś wielkim modelarzem, pilotem, kapitanem B 767, swoimi akrobacjami dostarczałeś emocji wielu ludziom. Jeszcze dwie soboty wstecz widziałem jak w hangarze w Chrcynnie polerowałeś swoje Christen Eagle. Szkoda, wielka szkoda..... Pokój Twojej Duszy.
 9. ZzRadek. Kupowałeś nową Mx-24s, czy używaną?Może masz jakieś namiary na nową w przyzwoitych pieniądzach? Mówimy oczywiście o 35Mhz. Pozdrawiam
 10. Dzięki Rabor. Mam zamiar wciągnąć takową aparaturę. P.S. Latasz trochę?Ja ostatnio nie mam czasu dobrze polatać. Wicherek w remoncie. Mam problemy z ASP 6.5cm3. Nie mogę go wyregulować.
 11. Witam szanowne grono modelarzy. Pytanie do użytkowników Mx-24s. Czy to dobre radio i jak się ma z funkcjonalnością w porównaniu z Futabą T12?Dziękuję.
 12. Witam. Orientujecie się gdzie mogę dokupić przełącznik dwu funkcyjny do tej aparatury?
 13. Normalny to objaw, że jeśli tłok jest w górnym położeniu to silnik w 1/4 obrotu ma luzy i słychać pukanie.
 14. Tak ciśnienie mam podłączone. Teraz nawet gdy silnik odwrócony jest cylindrem do dołu, po odpaleniu z tłumika lekko pluje olejem, a silnik i tak gaśnie jak gdyby się przegrzewał. Nie wiem czemu paliwo po przejściu przez iglicę strasznie się spienia. Może to wina paliwa. Latam na Model Technics Bekra 10%nitro, 18% oleju. Szanowny kolego Instruktor. Powiedz mi czy jak silnik pracuje do dołu cylindrem i na wolnych obrotach go zalewa, to tę śrubkę która jest w środku tego popychacza do otwierania gardzieli należy wkręcić czy odkręcić?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.