Jump to content

Piotrek_SGM

Modelarz
 • Content Count

  634
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Piotrek_SGM last won the day on October 30 2018

Piotrek_SGM had the most liked content!

Community Reputation

37 Excellent

About Piotrek_SGM

 • Birthday 02/13/1978

Contact Methods

 • WWW
  http://www.sgm.siedlce.pl

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Siedlce
 • Imię
  Piotrek

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jestem zainteresowany serwem redox S90 oraz pilotem gratis, ile wysyłka? 

 2. 1) Używane, sprawne serwo PowerHD Coreless HD- 8307TG: "Cyfrowe, lekkie serwo typu standard z tytanowymi trybami i łożyskami kulkowymi. Prędkość: 0,08 s/60°. Moment: 8,5 kg*cm. Wymiary: 54,5 x 44,5 x 20,2 mm. Masa: 57 g." Cena: 50zł + wysyłka 2) Dwa NOWE serwa TowerPro SG-5010: "Serwo typu standard, podwójnie łożyskowane. Prędkość: 0,16 s/60°. Moment: 6,5 kg. Wymiary: 40 x 20 x 41 mm. Masa: 48 g." Cena: 30zł za dwie sztuki (komplet) + wysyłka 3) Nowe serwo Redox S90: Cena: 10zł + wysyłka 4) Taki Pan gratis jak ktoś coś kupi: 5) Uszkodzone serwa gratis jak ktoś coś kupi: 6) Smigiełka po piątaku (+wysyłka):
 3. https://77hobby.pl/frsky-3d-m4-koncowki-drazkow-sterujacych-do-aparatur-frsky-p-203.html Cena: 30zł + wysyłka
 4. Używałem z Taranisem. Horus nie obsługuje. 100% sprawny. Wgrany firmware "non-EU" / "FCC" Cena: 50zł + wysyłka
 5. Do sprzedaniastandardowe drążki Taranis X9D. JEDEN sprawny, w drugim - jeden potencjometr potrafił lekko drżeć. Nie próbowałem czyścić, niczym psikać, wymieniłem na gimballe M9. Cena: 50zł + wysyłka.
 6. Zalega mi nowy silniczek Turnigy G160, z założenia zamiennik żarki "160" albo jak kto woli benzyny 30cm3: Fabryczne dane (proponowane śmigła i ilość cell) to jakieś lekkie bzdury, chyba się coś Chińczykom z HobbyKing pomyliło. Mam bardzo podobny silnik AXi, więc przetestowałem dwa silniki, poniżej podstawowe dane fabryczne plus wyniki pomiarów: Jako gratis śmigło odpowiednie w/g mnie do tego silnika i akrobatki 1.8-2m. Czarny Xoar 20x10. Smigło nowe, ale jak miałem je w modelu trochę dziwnie brzmiało mimo, że jest wyważone. Podejrzewam lekko niecentryczne rozwiecenie pod piastę. Jak ktoś umie to skorygować to takie śmigło kosztuje ze 120-150zł... Ja nie umiem a nie lubię lekkiej niepewności co do napędu, więc nie używam... Cena za silnik: 300zł + wysyłka. Smigło gratis do slinika.
 7. Bardzo fajny śmigłowiec dla początkujących (dronopodobny tryb 6G) i zaawansowanych (pełne 3D). Nówka kupiona w kwietniu, tylko sprawdzony (wylatane 4 pakiety, teraz są w "storage"). Wszystko działa jak należy. Kupiony (drożej) w Banggod magazyn CZ, w tej chwili kosztuje tyle (pełen zestaw z plecakiem, radiem, 4 pakietami) --> plus ubezpieczenie przesyłki, która jest gratis, ale ubezpieczenie już nie: Sprzedam za 880zł. Wysyłka gratis. TYLKO wcześniejsza wpłata na konto. Nie wysyłam za pobraniem. Chętnie odbiór osobisty - Siedlce. Powód sprzedaży: napaliłem się, żeby mieć szybko model RTF, ale tak naprawdę potrzebuję mniejszego (nie chciało mi się adaptować i programować OMPHobby M1 do swojego radia). Taniej nie sprzedam, jak nie będzie chętnych sam się nim pobawię:)
 8. Świetna impreza, miło było statystować ? Dzięki dla organizatorów!
 9. Wprawdzie nie wiem, ale się wypowiem ? W instrukcji silników ZDZ też jest "NIE STOSOWAĆ FILTRÓW FILCOWYCH" (dlaczego? widać powyżej)
 10. Spory crash, a straty w sumie małe. Wielbiciele BeltówCP też by tak chcieli
 11. Naucz się dobrze wisieć tyłem do siebie i latać we wszystkie strony tyłem do siebie na dobry początek. Potem ludzie radzą uczyć się wisieć bokami do siebie i przodem. Dla mnie było łatwiej normalnie latać postępowo, ale latałem wcześniej sporo samolotami...
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.