Skocz do zawartości

Auto z allegro.pl


Rekomendowane odpowiedzi

Radze ci nie zaprzątać sobie głowy takimi Tajwańskimi "Zabawkami" , raczej na pewno nie jest to proporcjonalne radio- nie dziwi brak odpowiedzi :wink: .

Najczęściej takie auta pracują na elektromagnesach czyli pełny wychył prawo pełny w lewo, nie ma płynności ruchu tak jak np.w serwie.

Poszukaj używanego samochodu z normalną aparatura-niestety w tym wypadku nie będzie to 50 zł lecz nawet 200zł :| .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nawet tylko minimum 200zł, jeśli ma być z proporcjonalnym nadajnikiem porządny model. A zabawki z proporcjonalnym u naszych sąsiadów zachodnich po 200zł są (kolega mój nabył) więc w polsce nówki za tę kwotę ciężko dostać a używki to już fartownie, ale życzę szczęścia w poszukiwaniu, na allegro coś będzie z jakimś brakiem serwa odbiornika czy czegoś 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ale jeśli chcesz się trochę pobawić a nie ciągle coś kupować żęby zutko działało to ja ci radze poszukać czegoś nowego z sklepów internetowych. Używane samochody często na 1 rzut oka wydają się ok , lae jak się przyjrzysz dokładmnie to npl. Tu wahacz lekko pęknięty tu jakaś półos się ledwo trzymająca . Po prostu ja Ci radzę nówkę z jakiegoś skolepu a autka będzie pewniejsze i się nim długo pojezdzisz. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.