Skocz do zawartości

Graupner MX-12 2.4Ghz jak to ugryźć?


Grzegorz POL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Ostatnimi czasy nabyłem to świetne radyjko. Nie jest to moja pierwsza komputerowa aparatura, lecz jak dotąd nie daje mi spać po nocach....

Mam do was kilka pytań. Pierwszą sprawą jest ustawienie drążka gazu, mianowicie mam regulator podłączony do kanału 1 w odbiorniku, w base sett. mam: "stick mode: 2", "motor at C1: idle re.". Przy takich ustawieniach silnik załącza się do pracy przy 50% wychyleniu drążka i ma bardzo stromą krzywą. Za kulerę nie mogę dojść jak ustawić 0% na drążku i odpowiadające temu 0% na regulatorze. Jeżeli dobrze rozumuję to "idle re." Oznacza że bieg jałowy znajduje się w pozycji "na pilota" i tam powinno być 0% prędkości regulowanej. natomiast na servo disp. przy zerowym wychyleniu drążka mam -100% wartości regulowanej (czyli tak jakby -100% gazu)

 

Drugą rzeczą którą chciałbym rozjaśnić jest pojęcie "receiv out" znajdujące się w base sett. Do czego ono służy?

Na koniec dodam, że moja nadajnik pracuje w mode 2.

 

Pozdrawiam,

Grzegorz.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.