Skocz do zawartości

M V V S 10 cm


tomi

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje kupic mvvs 12,7ccm.

Gabaryty takie same jak 10ccm, a mocy troszkę więcej.

Nie wspomnę już o doskonałym stosunku skoku do średnicy tłoka - duzy moment obr.

 

A... ASP... no coż... chińske... coś...

 

P.S.

MVVS to także konstrukcje ABC...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie będę już bronił MVVSów, te nowe gaźniki są naprawdę dobre, żadnych problemów z regulacją. Jakość wykonania silników jest dobra, pełna gama części i wydechów. Użytkowałem 10ccm wersje long stroke, latało się świetnie i bezproblemowo.

 

Jeśli wyeksploatujesz mocno silnik kupisz zestaw naprawczy i będziesz dalej latał, no może jeszcze zdarzy się po drodze wymiana łożyska ale to nie jest problem.

 

Zdecydowanie polecam mvvsa. Osobiście zamieniłem mvvsa na OS'a ...ale czterotakta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj w sklepie potwierdziła się informacja że MVVS zakończył produkcje nowych silników oraz częsci zamiennych.Wysprzedają teraz tylko zapasy magazynowe i koniec.Dlatego zdecydowałem się na ASP.Poza tym cena.ASP jest o połowe tańszy 220 pln (MVVS 360+60 tłumik).Mam nadzieję że nie będzie o połowę krócej śmigał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.