Skocz do zawartości

Piper J3 Cub z RunCam'em HD


Y/F-22

Rekomendowane odpowiedzi

Niby w opcjach włączyłem WDR ale właśnie nie wiem czy lepiej jest z czy bez, reszta była ustawiona na "normal" czyli na domyślne, "zerowe" ustawienia. Muszę się pobawić ustawieniami przy dobrej pogodzie, ogółem kamera fajna (na ebayu jest promocja za 30 dolców!) ale bardziej do nagrywania tak jak u mnie czyli widok na maskę, gdzieś na skrzydło, na ogon itp. ogółem Mobius lepiej wypada przy nagrywaniu czegoś w oddali. Kolory ma żywsze od Mobiusa, to fakt, testowałem. Szczególnie widać to patrząc na kolor nieba w obu kamerach, różnica jest duża ale to też tylko kwestia ustawień w programie. Szału nie ma, i tak chcę przejść na xiaomi yi. Ale powiem jeszcze, że jakość pod FPV jest naprawdę super, testowałem u siebie i jestem strasznie zadowolony także na pewno fajna alternatywa gdy ktoś pragnie latać FPV + jednocześnie to samo nagrywać bo przy promocji za 30 dolarów nie ma co nawet się zastanawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez jeden dzień była dostępna po takiej właśnie cenie, ktoś podrzucił link na grupie na facebooku, niestety to tylko była najwidoczniej chwilowa promocja na ebayu obejmująca tylko ileś sztuk. Teraz już jest znowu po 55 dolców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak będziesz wiedział że jest promocja to daj znać ;-)

Widzę że masz obiektyw 2.0 bo widać charakterystyczny punkt świetlny jak pod słońce jest kamera ja mam obiektyw 2.8 i już tego nie ma.

Edit: widać ten punkt w 1.51 min filmu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.