Skocz do zawartości

Spektrum AR9020 DSMX


Xan86
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam pytanie do posiadaczy tego odbiornika. Po jakim czasie załączają się obie sateliy od włączenia zasilania? Ostatnio u mnie zauważyłem, że po włączeniu zasilania modelu zaświeca się odbiornik i jedna satelita, a druga załapuje dopiero po 15-20 sekundach i dopiero wtedy model zaczyna być sterowny. Zauważyłem to po tym jak chcąc lecieć wyciągnołem klucz od zasilania i odbiornik z jedną satelitą się zaświecił, a druga satelita nie świeciła blokując sterowanie modelu. Bindowałem go na nowo, aktualizowałem soft aparatury i problem się powtarza. Jak odbiornik już załapie to trzyma i po wyłączeniu aparatury działą failsafe i włączając aparaturę łapie sygnał, a model jest sterwny. Wszystko zasilane jest z regulatora Dualsky VR PRO Duo, serwa są dobre, w pozostałych modelach wszystko działa bez zarzutu, aparatura DX18. Podejrzany jest też Dualsky, ale chce się upewnić czy to jest normalny czas załączania satelit. Podpinałem serwa bezpośrednio pod odbiornik i zasilałem je z innego beca i jest to samo :wacko:  Jeśli ktoś mógłby sprawdzić to u siebie i podzielić się swoją wiedzą będe wdzięczny :rolleyes: Ale odbiornik i tak pójdzie chyba na gwarancję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.