Skocz do zawartości

Domowe HLG


blackriver

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 134
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

Robak na dniach dostanie drugi komplet płatów do DLG, cięciwa centropłata 170 mm, srodek 145 mm o profilu AG03, końcówki AG11 cięciwa 90, płaty eliptyczne z pełnej balsy, wznios pojedynczy 100 mm na stronę, szlifowanie do obrysu profilu wg. opisu Marka Dreli. Chciałbym zdążyć przed weekendem.... to by się porzucało... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za ciężki z całobalsowymi płatami, natomiast latał ok przy wietrze który odrywał mi antene z nadajnika :shock: , na bez wiatr kloc :? , ale balsa niesortowana, jedna deska ważyła 130-140 gram i skrzydła nie tyle pancerne wyszły - co ciężkie jak cholera... :x . Crobe mi się zachciało, a równolegle chcę zmajstrować płaty o tej samej geometrii, ale konstrukcyjne. W weekend wrzucę jakieś rysunki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Nowe płaty prawe wycięte, rozpiętość 100 cm, profil ag03 do 80% potem zmiana na ag11 na końcówce, płat eliptyczny, konstrukcyjny, d-box balsowy wzmocniony węglem, cięciwa środek 17 cm końcówka 5 cm, powierzchnie nośna większa o tyle żeby zrównoważyć ciężar płatów, wznios 8-10 stopniowy... chcę trochę potrenować przed qf'em (Quick Flick II) , a poza tym może wyjdą mi skrzydełka do robaka pod dlg... :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.