Skocz do zawartości

Bemowo 11.05.2008 r.


jacek LP

Rekomendowane odpowiedzi

Faaaaajne! Chcę jeszcze! I filmy chcę :devil:

Dzień był bardzo udany, wspaniała pogoda, mało wystraszonych kretów, za to dużo uprawiania "prawdziwego modelarstwa" - czyli leniwe siedzenie na krzesełkach, popijanie chłodnych napojów i gadanie o niczym... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy właśnie obrabiam i zamieszcze w ciągu ok. 40 minut.

Pierwszy pojawi się w dziale Elektryki średniej wielkości - Su-31 UH - będzie to oblot tego modelu. Pewnie to wiesz ...

Edit:

Lot Extrima (długo trwa przesyłanie filmów do youtube):

http://pl.youtube.com/watch?v=W0Iy290QBgs

Edit:

Kolejny filmik - scenki rodzajowe

http://pl.youtube.com/watch?v=RZjH13DnzlQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ok, jak tylko będę miał chwilę wolnego czasu to na pewno wpadnę, :D jeszcze tylko mi powiedz w którym to dokładnie miejscu jest bo jak patrzyłem na mapie to kawał przestrzeni (jak to na lotnisku) żebym tam przez dwie godziny się nie błąkał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem dzisiaj na lotnisku. W dzień wiał za silny wiatr. Kolega próbował oblatać model na ul. Chudoby (PN Białołęka) wieczorem, ale okazało się, że jest jeszcze kilka niedoróbek.

Metoda wjazdu i dojazdu na Bemowo została opisana kilka wątków wcześniej w tym dziale. W skrócie podam tylko, że jak się nie jest stałym bywalcem/członkiem sekcji modelarskiej Aeroklubu Warszawskiego to trzeba się umówić z kimś na telefon lub o danej godzinie przy ul. Księżycowej (Chomiczówka) i w ten sposób wjechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.