Skocz do zawartości

EMAX Ładowarka LiPo/LiIon 2S-3S z balancerem


Pilot84
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zakupiłem wczoraj akumulator Li-po redoxa 1800 mAh 11,1 V/20C gdzie pisze że max prąd ładowania wynosi 1C czyli 1,8A. Problem polega na tym że zacząłem ładować ten pakiet ładowarką taką jak w tytule gdzie jej max prąd ładowania wynosi 1000 mAh. Problem polega na tym że po 20 minutach zaczęła ładowarka syczeć, jak to możliwe? Dla przykładu dodam że wcześnie ładowałem nią pakiet turnigy 1450 mAh 3s 11,1V i wszystko sprawnie naładowało. Gdzie tkwi mój problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ładowarka ( NAPENO ŁADOWARKA ? ) syczy to oddaj ją do znajomego herpetologa.

A Tak na poważnie - ładowarki z zasilaczem można już kupić od 100-110zł z gwarancją. Będziesz mógł nią ładować wszystko nawet akumulatorki do myszki, pilota a co dopiero LiPo - i akusy Ci dłużej pożyją - a w sumie to oszczędność - i będą dobrze naładowane, dłużej pożyją - a sumie to kolejna oszczędność.... itd.itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.