Skocz do zawartości

AVIATION.NET.PL - WCM - rabaty na hasło (teraz 15%)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Na hasło "AVIATION.NET.PL" można zakupić w sklepie internetowym WCM większość artykułów (modele redukcyjne, modele RC, akcesoria RC itd..). Zapraszam po szczegóły na:

http://www.aviation.net.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=115&Itemid=90

 

Od siebie dodam, że sklep ma w swojej ofercie modele z wyższej półki jakości. Sklep WCM jest w przebudowie, więc o dostępność tego czego nie widać w sklepie najlepiej pytać przez biuro@wcm.com.pl.

 

PS. Na zakupy za minimum 100 zł (cena sklepowa) nie ma kosztów wysyłki. Rabat nie wpływa na poziom (odejmując rabat i schodząc poniżej 100 zł nie płacisz kosztów wysyłki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Na stronie AVIATION.NET.PL pojawiła się prawie pełna oferta sklepu:

- lista z cenami sklepowymi modeli redukcyjnych (XLS)

- lista producentów modeli redukcyjnych, modeli RC i akcesoriów RC z linkami do ich katalogów

Te ostatnie można zamawiać w sklepie (trochę jest fizycznie w sklepie, cała reszta na zamówienie) i pamiętajcie, że od podanej ceny sklepowej można potem urwać sobie rabacik na hasło "AVIATION.NET.PL".

 

Pozdrawiam

 

P.S. W tej chwili podobno oficjalny sklep internetowy się przebudowuje, więc lepiej polegać na tym co jest u nas na stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błagam ! Instruktor :twisted: , czy możemy zakończyć tą bezcelową dyskusję ? Kto będzie chciał to wejdzie, zapyta o sprzęt i cenę, kupi, dostanie rabat i koniec, kto inny tak jak ty nie kupi, bo lubi mieć w sklepie czarno na białym z mniejszym asortymentem. Tu sklep się deklaruje, że może zamówić sprzęt, który jest w katalogach producentów na naszej stronie. Wynegocjowaliśmy ten upust dla ludzi zainteresowanych modelarstwem, dlaczego mam zbierać teraz cięgi :( za to, ze akurat sklep internetowy jest w przebudowie i asortyment jest tam prawie nie aktualny ...

 

dla nie wtajemniczonych, tu jest wszystko:

 

KATALOG

 

ZASADY UDZIELENIA RABATU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Przeczytaj regulamin na stronie. To nie jest mój sklep. Jak bym miał zamieścić na stronie listę produktów, to nie wystarczyłoby mi miejsca na kontent portalu. To nie mój biznes. Więc możesz pisać swoje uwagi do Pana Boga, albo po prostu napisać, zadzwonić, iść do WCM. Z czegoś ten sklep żyje, więc ktoś w nim kupuje :evil: . Od siebie mogę dodać, że w przeciwieństwie do wielu internetowych sklepów lub sprzedawców na allegro służą fachową radą, czego niestety brakuje często u innych. Co do oferty, to można zamówić większość tego co jest pod linkami producentów i tu jest też różnica między innymi sklepami w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.