Jump to content

Farba

GRZECHU I JURAS

Recommended Posts

Witamy całą modelarską brać :P

Nawiązując do tematu zapoczątkowanego przez Santanę chcielibyśmy zapytać czy malował może ktoś z was owiewki z Pet lub Pleksi farbą do przyciemniania tylnych reflektorów w samochodach??

Chodzi nam o efekt przyciemnionej kabinki (dymionej Pleksi lub Peta)

Ma ktoś z szanownych forumowiczów doświadczenie w malowaniu kabinek czymś takim :?:

Dobra co było minęło :).

Ale faktycznie post był Santany a nie Motylastego 8)

Kurcze, ale ciekawe czy faktycznie mozna przyciemnić taką kabinkę z Pleksy lub Peta tymi farbami w spreyu do przyciemniania światem tylnich w samochodzie? :wink:

Jak uważacie to ma sens :?:

Ja wprawdzie jeszcze tego nie robilem, dopiero mam zamiar przyciemnic kabinke, jednak widzialem to u innego modelarza i wyglada bardzo elegancko i porzadnie. Uzywal wlasnie sprayu do przyciemniania reflektorow.

Z tego co wiem to robi sie wlasnie tak jak Artur mowil!

• 4 weeks later...

mysle ze nie powinienes malowac kabiny tylko ja zabarwic.Posluz sie silnym barwnikiem w plynie(nawet taki do tkanin) w kolorze czarnym(kabina wyjdzie brazowawa).Ok godziny w temp 70 stC powinno wystarczyc(nie recze za to -poeksperymentuj).Sam barwilem ta metoda aluminium-dziala.

a oto przydatny link: http://www.rcuniverse.com/forum/m_3886552/mpage_9/key_four%2Cstar/tm.htm

pozdrawiam

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.