Skocz do zawartości

zestaw bezszczotkowy Strada XB


marek24p
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jaki zestaw polecili byście do mojej strady XB? Jeśli oczywiście podzespoły mogą wytrzymać taką zmianę. Kasa jaką mogę na to wydać to ok. 350zł i w oko wpadły mi z w zasadzie daw zestawy: ZTW 45A 4350kv i zestawy leopard w kilku wersjach 3000kV do 4370kV. O tym drugim ciężko mi cokolwiek znaleźć na sieci (gdzieś tam jakaś opinia że są awaryjne i tyle) o ZTW też ciężko powiedzieć. Autko ogólnie jeździło by po asfalcie, sporadycznie trochę pokurzyć na piasku. Oczywiście chciałbym żeby autko dostało odpowiedniego kopa ale bez przesady żeby nie sypały się tryby:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Popatrz na hobbykingu tam możesz sobie dobrać odpowiedni silnik i esc ( bo przechodząc z szczotkowego na bezszczotke będziesz potrzebował też esc) ja ci z czystym sumieniem mogę polecić coś z trackstar sam używam i naprawdę jestem zadowolony, a co fajne to trackstar robi też turbo esc rewelacyjna sprawa

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.