Skocz do zawartości

Problem z programem t6 config


marijuz2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dość dziwny problem z programem t6 config. Zwykle działał bez zarzutu na moim laptopie. Jednak teraz kiedy go zainstalowałem na nowo przy odpalaniu wyświetla się komunikat "invalid port number". Program co prawda się uruchamia, ale pod "settings" na rozwijanej liście nie ma żadnych portów. Za to alternatywny t6 configuration przy odpalaniu ściąga dane z internetu a potem wyświetla "Program t6 configuration przestał działać". Zainstalowałem sterowniki które były przy t6 config (chociaż nigdy wcześniej nie były potrzebne) i to też nie pomogło. Zainstalowałem też specjalne sterowniki do win 7 64, ale to też nie dało żadnego rezultatu. Uznałem że to może ploblem ze sterownikami mojego sprzętu dlatego przeinstalowałem sterowniki USB, ale nadal jest tak jak było.

 

Dodam tylko, że kabel po podłączeniu nie świeci się na żadnym komputerze (nie pamiętam jak to bylo jak działał, czy dioda świeciła się od razu czy przy transferze danych, ale zdaje mi się że od razu).

 

Jednym słowem - pomocy ;-)

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.