Skocz do zawartości

ładowarka


kapi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pisze kolejny temat gdyż poprzedni został usunięty przez Panów Modelatorów za czyjeś słowa w moim imieniu oraz, że nawalała mi klawiatóra

Taka prośba do Panów Modelatorów wpierw dajcie sie komuś wytłumaczyć a potem usuwajcie tematy i wlepiajcie ostrzeżenia (rozumiem macie prawo byś źli)

ale wróćmy do tematu poszukuje ładowarki z balancerem do lipoli za nie drożej niż 100zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ty pytałeś o ładowarkę z balanserem, a ta balansera nie ma.

 

Podaję ci namiary na urządzenie które jest sprawdzonę w działaniu i nie wymaga żadnego ustawiania, a i cena jest ciekawa. Nie wiem czego jeszcze szukasz?

Sam praktycznie taką samą mam i kiedyś często używałem, zero problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że ta prosta ładowarka jest dobra. Sam używałem.

Jeżeli chcesz lepszą to od razu kupuj dobrą, najtaniej u Chińczyka - dostaniesz nawet za 180 PLN z kosztami przesyłki.

Jeżeli chodzi o pakiet to musisz wiedzieć jaki silnik ma zasilać. Pod silnik dobierz regulator i pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piejar latam na silniku Emax CF 2812 w rwd 5 by skazoo

A pakiet chciał bym jakiś dobry żeby mi trpche posłużył bo nie chce ciągle na nie kasy wydawać

 

Ja mam podobnego E-Maxa tyle że CF 2822.Do tego mam li-pola Dualsky 1320 mAh.Dałem za niego ok 70 zł.Juz miał ok.25 lotów i tyle sam razy był ładowany :) Więc jak narazie jestm zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.