Skocz do zawartości

Sukhoi 31


sebarc

Rekomendowane odpowiedzi

własnie moim zdaniem waga jest mała jak na tą rozpiętość, po przeliczeniu wagi z wyposazeniem który kupiłem wyszło że nie powinno więcej ważyć niż 1,1kg , rozpiętosc 1,15cm z porównianiu z kataną s30 10cm większej model waży podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pow nosna 28dm waga 1100g to daje obciazenie 39g/dm a to oznacza ze 3D spokojnie pokręci.Extra z extreme flight ma 25.8dm pow i 930g do lotu co daje 36g/dm obciazenia wiec nie ma sie co martwic a w te 930g nie wieze tak samo jak 2500g w Funtanie S40 która ma 2700g czy 2200g w Robelove top modelu który do lotu waży tyle co Funtana 40 producenci znanych firm od lat stosuja ten sam kit podają mega niską waga a po złozeniu zestawu zawsze jest to samo czyli wielki zonk 200g- 400g wiecej na modelu 1.5m no chyba ,że tak jak kiedys powiedział DJDIT waga zaprogramowana dla kobiet z nadwagą.Wniosek z tego taki trzeba budowałc własne modele do swoich potrzeb które nw pewno bedą lżejsze od ARF dlatego tak jak boogie zdecydowałem sie na budowe Funtany 1.76m która zatankowana ma 3300g.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki model, opisałem go w wątku Su-31 UH (w tym dziale). To nie jest Sukhoj tylko Sukoj :lol: . Nalatałem nim już około 3 godz. Wczoraj rozleciało się koło przedniego podwozia (fabryczne), które się nie nadawało do tego modelu. Może zrobię kilka zdjęć i dorzucę do tamtego wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy przechodzi do harriera i zachowuje się w tej fazie prawie jak Katana. Jeżeli podczas tego manewru zbyt bardzo go przechylę (ok 20stopni) to wtedy próbuje się zwalić na skrzydło.

Odpowiedź 2:

Jeżeli z lotu poziomego na pół gazu zaciągnę ster wysokości i dodam gazu to pójdzie świecą w górę, a jeśli pozostawię ster w tym położeniu to model oczywiście zrobi pętlę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.