Skocz do zawartości

podkładka pod świecę


pottier1960

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie. Kupiłem sobie tego chinola http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=5460&Product_Name=45cc_Gas_engine_w/_CD-Ignition_3kw_+ Czy świeca musi by zawsze uziemniona do masy poprzez podkładkę. Wszędzie pisze że podłączając fajkę z zapłonu na świecę pod świecą musi byc podkładka połączona z oplotem przewodu świecy czyli z masą(żeby nie spali halotronu). I teraz nie wiem czy muszę ją dolutowac czy nie bo w tym silniku tego nie ma, a przyglądając się filmikom z docierania benzyniaków widzę że w niektórych wypadkach ta podkładka jest a w innych nie ma

Dzięki za odpowiedź :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a taka podkładka rynienkowa ktorą dostałem ze świecą nie jest za gruba?(3mm). Silnik już odpalałem żeby go dotrzec, chodził z przerwami chyba z godzinkę a potem zdechł i już go nie umiałem odpalic. Chyba go zalałem. Jak się pogoda poprawi to pójdę z nim jeszcze raz poeksperymentowac zanim go włożę do modelu. Mam katanę S50 2 metry rozpiętości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba bez fotki Twojej świecy i podkładki się nie obejdzie ale chyba ne masz tam nic innego niż typowa świeca?

Silnik może nie zalałeś bo po godzinie pracy moze roładował się akumulator od zapłonu i dlatego już go nie uruchomiłeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.