Skocz do zawartości

Prześwietlenie Sky Lady II po pierwszym locie.


gutekx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam do was takie gorące pytanie.

 

Ponieważ po pierwszym locie Sky Lady II zaliczylem parę kretów i model mam trochę poobijany proszę Was abyście mi powiedzieli co by tu zrobić

aby trochę go podreperować.

 

Na zdjęciach jest wszystko opisane.

 

a587066ead447a51.jpg

 

9f5c1f520c96598c.jpg

 

86b6a35f66381ba7.jpg

 

731b8934337f5933.jpg

 

aad312edde889cca.jpg

 

a620f01b0d5c8845.jpg

 

5eb2432a3b5ea4a4.jpg

 

97468ab1531078e2.jpg

 

6bff0e74c7399615.jpg

 

b080ade96f0d37ab.jpg

 

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na statecznik wklej od gory pasek tasmy klejacej zbrojonej i w niej zrob dziury na wkrety, to wzmocni i ustabilizuje statecznik.

styropianowe osadzenie akumulatora jest do bani, wywal je. zrob nowe, wykozystaj pianke uzywana do padowania sprzetu RTV, i tasme zbrojona. Bardzo dobrze sie sprawuje pianka ktora jest uzywana jako wkladki do etui od telefonow komorkowych. Koniecznie oddziel akumulator od silnika, bo uszkodzisz pakiet i silnik przy ktoryms krecie.

 

Kolpak smigla zdejmij i wydmuchaj paprochy i piasek.

ze skrzydlem na razie nic nie rob, jezeli bedzie sie ewidentnie przelamywac, to mozesz przykleic cienka listewke, albo pasek sklejki 1mm, przy uzyciu oczywiscie tasmy zbrojonej..

 

Milych lotow

 

baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.