Skocz do zawartości

Zaklócenia od silnika


balcerseb88

Rekomendowane odpowiedzi

Własnie wrocilem z "lotów" Niestety elektronika nie dala polatac. Przy wlaczeniu silnik wszystko zaczyna szalec tak jak by znikal zasieg a model jest na kilku metrach. Po wylaczeniu silnika wszystko wraca do normy. Sprzet to Nadajnik SANWA odbiornik SANWA regulator TOWER PRO. Po ostatnich lotach sprzet nie byl ruszany wisial pod sufitem. Jeszcze tydzien temu bylo ok.

Z drugim modelem jest tak samo Nadajnik JAMAR odbiornik orginalny te same obiawy.

raczej zaklucenia "obce" odpadaja. dwa modele dwa ruzne sprzety takie same obiawy.

Co z tym moze byc ?? padly odbiorniki ?? czy moze regulatory lub silniki powoduja jakies zaklucenie ??

Obo mnie latal sobie wujek swoim modelem i u niego wszystko OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może kwarc uszkodzony? Też tak miałem i przyczyną był padnięty kwarc. Innym razem podobne objawy ale na syntezie SPECTRA ustawiłem kanał "36" zamiast "63" wstyd ale bywa :D Sprawdz najpierw kwarc a jeśli nie będzie działać dalej to może odbiór? albo aparatura sieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.