Skocz do zawartości

Ładowarka SHARK 10 V.2.0


Krychol RC

Rekomendowane odpowiedzi

Wytłumaczę raz i mam nadzieję, że do końca życia zapamietasz. Przepływ prądu wyobraź sobie jako przepływ wody. Przepływ prądu [A] wyobraź sobie jako przepływ wody [l/h]. I teraz popatrz - od głównej rury zrobiłeś mniejszą, którą musisz pobrać 5 [l/h] wody. Co można powiedzieć o grubej rurze? Ano można powiedzieć tyle - grubą rurą musi płynąć conajmniej 5 [l/h] bo tyle potrzebujesz. Ale czy grubą bedzie płynęło 10, 20 czy 1000 [l/h] to Ciebie nie interesuje, Ty i tak pobierzesz z tego tylko 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto zdjęcia:

 

1003485st0.jpg

 

Na zdeciach widać:

 

-2 pakiety KAN 1050 9,6V

-1 pakiet GP 1100 9,6V

-1 pakiet 900mAh 8,4V (od motoszybowca sky lady)

-1 pakiet DUALSKY 1320mAh 11,1V 12C

-1 pakiet CONRAD 7,2V 2400mAh

-ładowarka SHARK 10

 

Mam zamiar sprzedać te 2 pakiety KAN i tego GP i w to miejśce kupić li-pol ponieważ uważam że są lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm, no wiesz, to Ty powinieneś wiedzieć...

W Ikarze raczej by nie mieli...

http://www.saumodelarnia.fora.pl/viewtopic.php?t=159 - możesz tu poczytać, ściągnąć opis budowy takiego zasilacza; ale zdjęć na razie nie ma (kłopot z serwerem), niedługo powinny być... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sobie naładowałeś, i nic się nie stało, to może być.

Aha - jakie ten Twój pakiet Li-pol ma napięcie znamionowe (czyli takie "właściwe")? Bo nie powinieneś go dawać na zbyt duże napięcie, bo możesz jednak uszkodzić aku! Li-polki są podobno wrażliwe na coś takiego - nie mam tych aku, więc piszę "podobno", mogę się mylić... :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.