Skocz do zawartości

Witam Wszystkich !!!


Burza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!! Mam na imie Tomek  "Burza" modelarstwem RC zajmuje sie od niedawna czyli nie całe dwa lata. Moja rejestracja na forum  spowodowana jest chęcią dołaczenia do "rodziny" RC maniaków , czerpania i wymiany bezcennej wiedzy oraz zamiarem wspólnych zmagań na lotniskach modelarskich i zawodach. Przez ten krótki okres mej przygody z RC wykonałem następujące modele samolotów:

 

- RWD 5 by Skazoo, niestety trzykrotnie rozbity i do tej pory nie lata poprawnie, obecnie czeka na naprawe.

- STC prosty i bardzo wdzieczny trenerek wylatałem na nim mnóstwo godzin mocno umenczony ale cały czas gotowy do lotu.

- SPAD XIII ESA (na polskim niebie) , model oblatany, niestety z powodu zbyt małych umiejętności latania z lotkami czeka pod sufitem a ja katuje symulator.

- PZL P11 (na polskim niebie) model ukończony czeka tylko na właściwe koła i oblot.

- Dep-Stik prosty depronowy parkflayer (lotki+ster wys.) o wadze poniżej 100g i rozpietości 508mm (w trakcie budowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.