Skocz do zawartości

Hitec eclipse 7 QPCM prośba o pomoc w ustawieniu.


ryniud
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich,zwracam się do was o pomoc w ustawieniu aparatury jak w tytule.Mianowicie chodzi mi o to,kupiłem łódz zanetową do złożenie w której są dwa silniczki regulatory  dwu kierunkowe podłączone do każdego silnika oraz dwa serwa do otwierania klapy spustowej.Problem mój polega na tym iż nie mam instrukcji do aparatury a chciałbym aby przy przesunięciu manetki lewej do góry łódz płynęła do przodu,manetka do dołu lewa płynie do tyłu,manetka do góry i lekko w prawy bok silnik jeden do tyłu drugi do przodu i tak samo w lewy bok .Jak to ustawić w hitecu?Może któryś z kolegów ma taką samą aparature lub miał i pamieta jak to się ustawia,zapewne z programu dla samolotu,tylko jak?Powiem że jestem poczatkującym w tych sprawach i dlatego zwrócam się o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dziękuję serdecznie za odpowiedz,mam już wydrukowane instrukcje.Powiem tak,jak dla mnie to czarna magia to ustawianie,może dlatego że mam pierwszy raz z tym do czynienia.Niby ustawiasz wszystko na szybowiec a tu krok dalej trzeba wrócić do heli by jakiś parametr ustawić i tak w kółko.Jak dla mnie starszego chłopa język powinien być prosty,tu dusisz ustawiasz prawy drążek tu dusisz akceptujesz lewy tu do przodu tu do tyłu itd.Postaram się to ustawić ale ciężko idzie,jeszcze raz dzięki za podpowiedz,pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.