Skocz do zawartości

Witam Serdecznie wszystkich tu bywających.


Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie się przedstawię - nazywam się Adam Walicki. Pomieszkuję głównie w Radzyniu Podlaskim jednak nie tylko...

 

Skoro tu trafiłem to pewnie z jakiegoś konkretnego powodu - ktoś sobie pomyśli- a dokładnie . Modelarstwem zajmuje się od 1987 roku a może nawet wcześniej -sam już nie wiem - początkowo były to sklejaki plastykowe ze składnic harcerskich - potem kartony - następnie modele sylwetkowe na uwięzi - poprzez kombat- modele szybowców f1a i cała gama innego ustrojstwa latającego z pominięciem RC . W tym czasie gdy ja kończyłem przygodę ze skrzydłami aparaturę miał tylko instruktor .

Ale wracając do tematu - po pewnym czasie (czytaj ) szkoła studia - praca- rodzina- synek postanowiłem odkurzyć życiorys i powróciłem do dawnego hobby.

 

POstanowiłem zbudowac Wicherka 25 rc . Ale o tym juz w nnych postach.

 

Jeszcze raz witam i pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.