Jump to content

Piknik Modelarski Piła 2008 (propozycje terminu)


DJDIT

Recommended Posts

Same dobre wieści ;-)

Biniu organizator trzydniowych pikników modelarskich w Pile wrócił już na stałe do PL. W związku z tym zapadła decyzja o organizacji imprezy która odbędzie się na 100% jak za starych dobrych czasów. Ja zobowiązałem się do pomocy wraz z kolegami jednak napotkaliśmy problem w postaci terminu imprezy (duże zagęszczenie imprez i trzeba nałożyc na siebie)

W związku z tym prosimy o pomoc/propozycję jaki termin najbardziej wam odpowiada w miesiącach lipiec maxymalnie drugi tydzień sierpnia.

Szybka decyzja a my robimy resztę ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

26 lub 27 Lipca czyli tydzień po żarze, to narazie nieoficjalna informacja.

Dzisiaj lub w niedzielę mamy rozmowę z dyrektorem lotniska odnośnie organizacji i wtedy to wydamy oficjalną informację o imprezie.

Link to comment
Share on other sites

Tradycyjnie w sierpniu, tradycyjnie przy idealnej pogodzie odbedzie sie:

 

16-17 Sierpnia 2008

Lotnisko Wilcze Laski koło Szczecinka.

Mam przyjemność zaprosić wszystkich modelarzy lotniczych do wspólnego latania na „VII Pikniku Modelarskim”, w ramach którego odbędzie się również: „VII Ogólnopolski Zlot Wicherków i innych OLD TIMERÓW”. Sobota jest dniem zarezerwowanym głównie dla miłośników „Wicherków” oraz innych OLD TIMERÓW (modeli starej, klasycznej konstrukcji), wieczorem odbędzie się ognisko. Chętni mogą wziąć udział w zawodach ”Wicherków” RC oraz OLD TIMERÓW rywalizując o ciekawe nagrody. Osobno klasyfikowane będą „Wicherki i osobno pozostałe „klasyki”. Oceniana będzie jakość wykonania modelu i precyzja pilotażu. Podjęta będzie również próba bicia rekordu świata w ilości „Wicherków” przebywających jednocześnie w powietrzu (dotychczasowy rekord to 8 modeli).

Niedziela będzie dniem wielkiego międzynarodowego PIKNIKU MODELARSKIEGO. Wśród wszystkich gości zostaną rozlosowane liczne upominki modelarskie a wszyscy otrzymają katalogi modelarskie oraz plakietki okolicznościowe itp. Chętni będą mogli wziąć udział w zawodach precyzyjnego lądowania.

W ramach imprezy odbędzie się również giełda modelarska oraz wiele innych atrakcji. Zapraszamy sklepy modelarskie do wystawienia swoich kramików opłata za jeden dzień - 30 zł, za dwa dni - 50 zł. (z tych opłat zwolnieni są fundatorzy nagród o wartości minimum 50 zł!).

Istnieje możliwość rozbicia namiotu na miejscu (5 zł. od namiotu lub przyczepy kempingowej).

Dysponujemy opuszczonym lotniskiem wojskowym z doskonałej jakości asfaltem i lądowiskiem trawiastym- raj dla modelarzy J . Na uczestników czekamy już od godziny 9:00. Wpisowe 10 zł.(będzie pobierane na miejscu).

Mile widziani będą wszyscy modelarze lotniczy, niezależnie od preferowanych klas i posiadanych umiejętności. Bezpieczeństwo w powietrzu i na ziemi będzie zapewnione między innymi dzięki: systemowi depozytu nadajników, pracującym non stop skanerom (w tym kilka dni przed imprezą) oraz „patrolom porządkowym”. Patronat medialny: „RC PRZEGLĄD MODELARSKI”. Sponsorzy : Urząd Miasta, Urząd Gminy, „Modelarski Świat”, SAPiK, firma stolarska „SOKÓŁ”, Wojsko Polskie

Dojazd: ze Szczecinka wyjeżdżamy w kierunku na Piłę, udajemy się do Turowa Pom. (kierunek Piła) następnie kierujemy się na Wilcze Laski. W Wilczych Laskach przy kościele skręcamy w prawo (teraz pas mamy po lewej stronie ok. 1 km.). Pozostaje tylko skręcić w lewo za zniszczonym dworkiem i asfaltowa droga doprowadzi was na miejsce. Zaś jadąc w stronę Szczecinka z Piły (z Piły kierunek Koszalin), wówczas w Lotyniu skręcamy w lewo, dojeżdżamy do wsi Wilcze Laski, za kościołem jedziemy prosto i za zniszczonym dworkiem skręcamy w lewo i już jesteśmy na lotnisku. Jadąc z kierunku Szczecina nie dojeżdżamy

do Szczecinka tylko we wsi Sitno skręcamy na Dziki, tam kierujemy się na Turowo Pom.

a stamtąd na Wilcze Laski. Zapraszam serdecznie!

Informacja i zgłoszenia: Piotr tel. 503 132 391 p.pietrek@wp.pl

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.