Skocz do zawartości

przedłużacz do serw


Jakub Kostowicz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy istnieje coś takiego ale potrzebuję bardzo cienki przedłużacz do serw.Ostatnio kupiłem fox-a z multiplexu i potrzebuje przedłużyć serwa.Nie chce zastosować standardowego przedłużacza ponieważ waży prawie tyle co serwo.Kabel serwa jest bardzo cienki i o taki mi właśnie chodzi.(serwo noname z emodel.pl 3,7g)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te właśnie mam ale wychodzą za ciężko;/.Staram sie aby wszystko było jak najlżejsze, a tu sam przedłużacz 3g.Serwa mam zamiar założyć w ogonie (żeby popychaczy nie ciągnąć przez cały kadłub)(sterowanie SK i SW).Wpadłem na pomysł, że zamiast użyć dwóch przedłużaczy użyje jednego.Odbiornik zamontuje pod skrzydłem(akurat starczy kabli serw) i z odbiornika pociągnę jeden przedłużacz do ogniwa które będzie w kabinie.Proszę o dobre rady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie prościej uciąć kabel serw załóżmy w połowie, i tu wlutować odcinek kabla, który by zapewnial odpowiednią długość?

jeszcze mniej zabawy, masa aż tak drastycznie nie wzrośnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuję bardzo cienki przedłużacz do serw

W oryginalnych przewodach sporo waży izolacja, dlatego pomyśl nad użyciem drutu w emalii.

Ucinasz oryginalny przewód i dajesz 3 sztuki np fi 0,2mm z wtyczką na końcu.

Robiłem tak np przy rozbudowanym okablowaniu B17 - zysk na wadze był spory (w montowanym ostatnio B24 przewody w skrzydle ważą ponad 100g).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.