Skocz do zawartości

Fajny sklep


hugerobber

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak zwykły ES za 95,95USD to jest do nabycia w PL i to bez szukania. Co znaleźliście tam moi drodzy ciekawego cenowo, że wzbudziło to Wasze zainteresowanie? Nie wiem -> szukam -> pytam. Poszperałem po sklepie i oprócz sporego asortymentu (nie wiem jak z jego dostępnością) nie widziałem jeszcze super cen :-( (obym się mylił, obym się mylił, obym się mylił...)

 

Dodano o 17:22

Sekcja żeglarska:

Megatech Nirvana II Racing Sloop Red Hull jest u nich o 35 USD drożej niż ten sam zestaw RTS (ready-to-sail) w Hiszpanii (wyliczenia sklepu przy zmianie Euro na USD).

 

Pozostałe modele żaglówek taniej od sklepów w UE o kwoty od 5 do 15 USD (w zależności od kwoty za sprzęt i przelicznika sklepu E/$)

Nie sprawdzałem podzespołów (silniki, apki, accu, itp.), gdyż się na tym nie znam. Łodzi motorowych nie sprawdzałem, bo nie lubię silników na wodzie.

 

(weryfikując post widzę, że w zasadzie to niewiele lubię ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.