Skocz do zawartości

Fan page hand made.


slimas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka nie wiedziałem do końca czy dać to tu czy do działu giełda.Chciałem zaprosić do obejrzenia i polubienia mojego fan page na Facebooku. Nazywa się Grzywa.art i pokazuję tam to co tworze w domu. Kiedyś chciałbym na tym zarabiać ale narazie zaczynam na Facebooku żeby się zareklamować. Z góry dziękuję za like'i i życzę miłego oglądania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku spoko jako hobby i ewentualne prezenty dla znajomych, ale obawiam się żeby z tego wyżyć to musiałbyś tego produkować bardzo dużo na masową skalę. Chyba że pójdziesz o krok dalej i zaczniesz tworzyć dużo bardziej zaawansowane/skomplikowane kształty z rzeźbieniem włącznie. Wtedy takie malutkie cudeńka będą mogły zejść po duzo większych stawkach. Nie zrozum mnie broń boże źle. Nie zniechęcam Cię, ale moja siostra bawiła się w tworzenie biżuterii i bryloków i sprzedawała je naprawdę po całkiem niezłych stawkach w norwegii na marketach odtwórstwa historycznego a i tak było to srednio opłacalne bo zajmowało bardzo duzo czasu. Z czasem przesiadła się wraz z narzeczonym na tworzenie noży. Duzo bardziej opłacalny biznes bo wycinając samemu ostrza i dorabiając rękojeści z przekładek drewnianych przy kilku nożach na raz wychodzi to całkiem fajnie zarobkowo a każdy nóż jest całkiem inny i można go inaczej wycenić więc i zarobek jest duzo wyższy. 
Jesli będziesz w tym naprawdę dobry to możesz się przebić, ale rynek jest całkiem spory, a i tak najczęściej przegrasz z chińczykiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.