Skocz do zawartości

mvvs 8 cm paliwo zbiornik grzałka świecy


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem kompletnie "zielony " w tej materii dlatego proszę o pomoc bardziej doświadczonych ode mnie użytkowników modeli spalinowych

 

Zamierzam sobie sprawić zbiornik paliwa do mvvs 8 cm , jakiej pojemności i jakiej firmy produkt wart jest polecenia - chodzi mi o coś przez Was sprawdzonego .

 

 

10 min pracy silnika w zupełności wystarczy .

 

Nastepna kwestia to paliwo - jakiej firmy o jakim składzie i oczywiście gdzie warto i w miarę tanio ?

 

 

Kolejna rzeczą która będzie mi potrzebna to grzałka do świecy . Ze względu na koszty kupno panelu startowego odpada . Szukam grzałki najlepiej kompletu z akumulatorem - ładowarkę mam :D . co możecie mi polecić ?

 

edit ; Już poprawiłem :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Litości :rotfl:

kąpletnie
Artur popraw to :) ja wiem że język polski jest gietki i mieści różne słowa ale takiego jak
spalinolataczy
akurat w nim niema to forum czytaja również młodzi ludzie nie dawajmy im złego przykładu tworząc niepotrzebnie jakieś potworki językowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.