Skocz do zawartości

Stearman PT-17 GUILLOW


Karol93

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Wreszcie jestem w domu :) Miesiac mnie nie było :P Tydzień temu wrociłem i otworzyłem paczke. Nastąpiła mała załamka... :\. W momencie jak kupiłem (wcześniej nie było mowy o tym, a pytałem go co i jak) powiedział mi że wysyła dwa komplety, bo są wybrakowane, no ok, byleby były wszystkie części. W momencie jak wysłał, napisał mi ze model byl zaczęty i KILKA części było wyciętych. Te kilka dni temu, kiedy otworzyłem przesyłke, okazało sie że tylko kilka części NIE zostało wyciętych, a reszta została chyba wyłamana.... bo krawędź niektórych części wygląda jak linia brzegowa Norwegii... Dobrze że gościu dał ten drugi komplet, który też został powycinany, na szczęście już widać przez kogoś, kto sie bardziej starał ;). Ogólnie nie jest źle, model da sie poskładać, części nie brakuje, ale i tak niezła porażka ten zakup - po prostu wiem, że trzeba sie wypytywać o wszystko i jednak podchodzić z większym dystansem do allegro :)

PS. Budowy jak nie trudno sie domyślić, jeszcze nie zacząłem, teraz potrzebuje większej gotowki, bo chce sobie pozamawiać materiały na moją uwięziówke, reszte wyposażenia do RWD i wszystkie kleje itd do sklejania tego PT-17 ;) (pod koniec miesiąca powinienem juz wszystko mieć :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.