Skocz do zawartości

U-CAN-DO 3D EP (Great Planes)


mati005

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za odpowiedź. Tego o częstotliwości nie wiedziałem, dzięki za informację, kupię 35Mhz. Tym out of stock nie należy się przejmować. Np. sprawdź teraz ten komplet złączek - już mają je na stanie. Niedawno jeszcze nie mieli regulatora, a mieli aparaturę. Teraz jest odwrotnie. To się bardzo szybko zmienia, więc wystarczy poczekać aż akurat będą mieli wszytko co chce się kupić. Konektory pakiet-regiel i silnik-regiel. Rozumiem, dzięki. Jednak jeśli chodzi o te drugie to wolałbym jakieś podwójne (trudniej o zwarcie). Z tego co wiem, to silnik dołączany do modelu ma zarobione końcówki (patrz zdjęcie ). Gdzie można dostać wtyczkę do tego? Jeśli jest z tym problem, to czy mogę zastosować te same złączki co do połączenia pakiet-regulator? Chyba rurki termokurczliwe, a nie koszulki. Pakiet za ciężki? A czy 1800mAh 10C (waży 136g) może być? Jeśli nie to kupię 1300mAh 15C (97g). Co do przedłużaczy, to na HiModel nie ma 15cm. Kabla Y nie potrzebuję, ponieważ kupuję radio 6 kanałowe i mogę użyć mixera flaperon. Nie miałem pojęcia, że kupowanie na TowerHobbies jest takie nieopłacalne. W takim razie kupię na modele.sklep.pl (to tam pierwszy raz zobaczyłem ten model) , o ile jest na stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

rurki-koszulki - sprawa nazewnictwa, ale OK, niech będą rurki :). W każdym razie faktycznie spod podanego przez Ciebie linku do rurek są OK.

 

Wtyk pasujący do silnika to taki jak np. http://www.himodel.com/electric/JST_Connector_Female_10pcs.html

 

Ale to "bida z nędzą". do 2A jest znakomicie. W wydaniu ekstremalnym pewnie 5A jest przyzwoite, dalej to już zaczyna być śmiesznie kiepska złączka.

 

Jeśli chcesz połączone to może być ten sam standard co akumulator-regulator.

tyle, że tym razem od strony silnika "męska" a regulator "żeńska".

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to "bida z nędzą". do 2A jest znakomicie. W wydaniu ekstremalnym pewnie 5A jest przyzwoite, dalej to już zaczyna być śmiesznie kiepska złączka.

 

To po co zarabiają w coś takiego silnik, do którego zalecają regulator 25A? :shock: :?: Oszczędność? :roll:

 

A wiec poprawiona wersja listy wszystkich rzeczy wygląda tak:

 

- model

- zapasowe śmigło

- rurki termokurczliwe

- aparatura

- 1 kwarc do nadajnika

- 2 kwarc do nadajnika

- 1 kwarc do odbiornika

- 2 kwarc do odbiornika

- 4x serwo

- 4x przedłużacz

- 2x konektor

- regulator

- pakiet

- ładowarka

 

Zastanawiam się czy bardziej opłacało by się kupić aparaturę oddzielnie, czy razem z resztą i jakie będą koszty przesyłki w obu wariantach? Chodzi mi oczywiście o zakupy w HiModel.

 

Mam jeszcze pytanie co do jakości tych akku z HiModel. "Nie spuchną ni wybuchną"? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. To trochę zmienia postać rzeczy. Trochę późno, ale rozumiem - praca nad nowym nabytkiem. Jeszcze pytanie - pakiet ważący 132g to nie za dużo? Powiedz też co myślisz o moim wyborze wyposażenia?

 

P.S. Kupienie tego modelu w tower hobbies naprawdę wychodzi tak drogo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, podzwoniłem, pomailowalem i sprawy stoją następująco. Na modele.sklep.pl nie mają tego modelu, będą mieli za 3-4 tygodnie, a więc tyle samo czasu co czekałbym na przesyłkę z towerhobbies. Aparatura "nie będzie dostępna w krótkim czasie", jak to gość z HiModel ujął, nie pisząc kiedy będzie. :crazy: Wysłałem zapytanie o dokładny termin, czekam na odpowiedź. Na radio mogę trochę poczekać, bo to świetna okazja, 6 kanałowe komputerowe radio Futaby za cenę, za którą w Polsce można kupić najwyżej Zebrę Pro. :shock: :roll: Co jednak z modelem? Wie ktoś gdzie mogę dostać u-can-do(za podobną cenę oczywiście), nie czekając tyle? Widziałem ten model na rc planet za 50$, ale to prawie to samo co towerhobbies. :|

 

EDIT: Otrzymałem odpowiedź od HiModel, dostawa aparatury "będzie trwać dłużej niż 3 tygodnie". Czyli trzeba czekać. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.